Nepečené cukroví

Hodnocení:

Složení: Cukroví

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
8 ks 0.15 kg 259 Kč
16 ks 0.30 kg 419 Kč
24 ks 0.40 kg 519 Kč

Lahodné nepečené vánoční cukroví

Vybrali jsme pro Vás 5 nejoblíbenějších druhů nepečeného cukroví - rafaelo kuličky, mandlové kuličky, kávové kuličky, rumové kuličky a medové kuličky. Naše nepečené vánoční cukroví připravujeme z těch nejkvalitnějších ingrediencí a surovin. Chystáme jej čerstvé a doručujeme chlazené. Dárkové balení v krásných přírodních krabičkách se saténovou mašlí a jedlovou větvičkou pozvedne toto cukroví na luxusní vánoční dárek.

Nepečené cukroví jako dárek

Luxusní bonboniéra plná kuliček nepečeného cukroví je krásným vánočním dárkem nebo pozorností, kterou obdarujete hostitelku pokud jste pozváni na předvánoční či povánoční návštěvu. Objednávky na nepečené cukroví je třeba učinit online s předstihem. Online prodej probíhá od listopadu do prosince. Cukroví lze zakoupit pouze online, cena cukroví zohledňuje kvalitu surovin a dárkové balení.

mléko, sója, mandle, lepek

Online objednávky od 1. 11., doručení od 4. 12. 2023.

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

alice najmanová

06.08.2021

cukroví velmi dobré,škoda že jsem objednala tak málo

Jana Šildová

16.01.2020

Nepečené cukroví je výborné, moc nám chutnalo. Určitě zase objednám a všem doporučuji. ;-)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti