Makronky

Hodnocení:

Složení: Makronky, Čokoláda, Ganáž, Bílá čokoláda

Velikost: Přibližný počet Cena
3 ks 129 Kč
5 ks 199 Kč
7 ks 269 Kč

Lahodné domácí makrónky malinové, pistáciové, citronové a kávové

Jednoduchý recept na nejlepší domácí makronky je snadný - objednat je online z cukrárny Frutiko s doručením kamkoliv po celé České republice. Makrónky jsou oblíbené nejen jako občerstvení na svatbu ale také jako dárky pro ženy ve spojení s nějakou pěknou květinou nebo ovocnou kyticí.

Frutiko peče domácí makronky z poctivých kvalitních ingrediencí. Obsahují mandlovou mouku, vejce, cukr, přírodní potravinářské barvivo, čokoládovou ganáž z belgické čokolády a smetany. Podle příchuti pak obsahují ještě ovocné pyré nebo pistáciovou pastu či instantní kávu. balené jsou v dárkové krabičce po třech, pěti či sedmi kusech.

vejce, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti