Božské dorty

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Čokoláda jahodová, Kakao, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Cena
8 ks 309 Kč 279 Kč
15 ks 599 Kč 569 Kč
25 ks 839 Kč 809 Kč

Božské dorty

Krabička Božské dorty obsahuje lahodné piškotové těsto a krém ve tvaru donutů. Obalené v čokoládě a ozdobené cukrovým sypáním. Velice oblíbené dortíky ve tvaru donutů, jsou  zdobené kvalitní belgickou čokoládou a zabalené do dárkové krabičky s mašlí, takže je můžete svým blízkým a přátelům zaslat kamkoli po České republice.

Tyto božské dorty jsou hitem sezóny a potěší například jako malá pozornost k svátku, výročí, poděkování, omluva nebo  vánoční dárek. Kromě muffinů a dortíků v krabičce můžete objednat také dortové kytice tvořené popcakes, dorty a muffiny.Recept na netradiční dárky je jasný - božské dorty Frutiko.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Marie

16.05.2017

Božské dorty jsou naprosto úžasné.

Lenka z.

20.04.2015

Dostal jsem božskou dort v den mých narozenin, že byla vynikající překvapení pro mě

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti