Božské dorty

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Čokoláda jahodová, Kakao, Olejová potravin. barva, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Cena
8 ks 299 Kč
15 ks 379 Kč
25 ks 799 Kč

Božské dorty

Krabička Božské dorty obsahuje lahodné piškotové těsto a krém ve tvaru donutů. Obalené v čokoládě a ozdobené cukrovým sypáním. Velice oblíbené dortíky ve tvaru donutů, jsou  zdobené kvalitní belgickou čokoládou a zabalené do dárkové krabičky s mašlí, takže je můžete svým blízkým a přátelům zaslat kamkoli po České republice.

Tyto božské dorty jsou hitem sezóny a potěší například jako malá pozornost k svátku, výročí, poděkování, omluva nebo  vánoční dárek. Kromě muffinů a dortíků v krabičce můžete objednat také dortové kytice tvořené popcakes, dorty a muffiny.Recept na netradiční dárky je jasný - božské dorty Frutiko.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Marie

16.05.2017

Božské dorty jsou naprosto úžasné.

Lenka z.

20.04.2015

Dostal jsem božskou dort v den mých narozenin, že byla vynikající překvapení pro mě

Podobné výrobky

Dortové nanuky TRIO

Dortové nanuky TRIO

379 Kčod 349 Kč

Makronky

Makronky

od 119 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti