Pro děti

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Jablka, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Meloun kantalupe, Čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
26 cm 1.10 kg 1 039 Kč
29 cm 1.50 kg 1 329 Kč
33 cm 1.90 kg 1 619 Kč

Dárek pro dítě

Zdravý dárek Pro dítě v podobě krásné kytice z lahodných jahod, exotických melounů, hroznového vína, ananasu a jablek v bílé a tmavé čokoládě se skvěle hodí jako originální gratulace k narození dítěte pro maminku a její miminko. Tuto květinu z ovoce můžete narozdíl od klasických květin nechat poslat přímo do nemocnice na porodní oddělení, ovocné kytice jsou narozdíl od květin v nemocnicích povoleno. Kytice Pro miminko jistě potěší jako netradiční a zdravý dárek pro maminku a její novorozeného potomka. Květiny z ovoce jsou skvělým nápadem na dárky pro děti , protože jsou krásné, slaďoučké a zdravé zároveň. Neváhejte a pošlete tento originální dárek pro miminko odlišný známým jako gratulacek narození dítěte do porodnice nebo domů. Květina Pro miminko má růžovou a modrou variantu jako dárek pro chlapečka i holčičku.

Skvělý dárek pro děti představují také dortové kytice Frutiko z lahodných čerstvě upečených muffinů a kvalitní čokolády, jako například Dětský dort a jiné. Také ovocné kytice pouze z čerstvého ovoce jsou vhodné jako zdravá pozornost pro děti.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Věra Kaufová

05.08.2021

Dobrý den, neteř byla nadšená, byla to v jejích 3 letech první dodávka na její jméno. Kytice byla překvapením pro celou rodinu a vzbudila zasloužený ohlas. Všem moc chutnala, oceňují zejména čerstvost ovoce.

Lukáš Sadil

17.07.2013

Dobrý den,
děkuji Frutiku za doručení téhle roztomilé kytky mým dvěma srdíčkům do porodnice U Apolináře v Praze.
Aničce se prý líbila a maminka si na ní pochutnala :)
LS

Podobné výrobky

Sladký dárek

Sladký dárek

od 1 039 Kč

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Kytice z bonbonů

Kytice z bonbonů

od 1 099 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti