Registrace

Pro děti
Pro děti Pro děti Pro děti Pro děti Pro děti

Pro děti

Složení kytice:
Meloun Kantalup, Jablka, Jahody, Ananas, Hrozny, Meloun cukrový, Čokoláda tmavá, Bílá čokoláda,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
26 cm
1,1 kg
899 Kč
29 cm
1,5 kg
1 149 Kč
33 cm
1,9 kg
1 399 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Dárek pro dítě

Zdravý dárek Pro dítě v podobě krásné kytice z lahodných jahod, exotických melounů, hroznového vína, ananasu a jablek v bílé a tmavé čokoládě se skvěle hodí jako originální gratulace k narození dítěte pro maminku a její miminko. Tuto květinu z ovoce můžete narozdíl od klasických květin nechat poslat přímo do nemocnice na porodní oddělení, ovocné kytice jsou narozdíl od květin v nemocnicích povoleno. Kytice Pro miminko jistě potěší jako netradiční a zdravý dárek pro maminku a její novorozeného potomka. Květiny z ovoce jsou skvělým nápadem na dárky pro děti , protože jsou krásné, slaďoučké a zdravé zároveň. Neváhejte a pošlete tento originální dárek pro miminko odlišný známým jako gratulacek narození dítěte do porodnice nebo domů. Květina Pro miminko má růžovou a modrou variantu jako dárek pro chlapečka i holčičku.

Skvělý dárek pro děti představují také dortové kytice Frutiko z lahodných čerstvě upečených muffinů a kvalitní čokolády, jako například Dětský dort a jiné. Také ovocné kytice pouze z čerstvého ovoce jsou vhodné jako zdravá pozornost pro děti.

Mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Lukáš Sadil

Dobrý den, děkuji Frutiku za doručení téhle roztomilé kytky mým dvěma srdíčkům do porodnice U Apolináře v Praze. Aničce se prý líbila a maminka si na ní pochutnala :) LS