Modrý dort

Hodnocení:

Složení: Kokos, Muffiny, Popcakes, Sušenky, Barvivo gelové, Bílá čokoláda

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Modrý dort z popcakes

Modrý dort je upečený z lahodných kakaových muffinů - kuliček popcakes,  které jsou zdobené bílou a modrou čokoládou, kokosem a modře barvenými rozdrcenými sušenkami. Dortové kytice Frutiko originálně nahradí dort, dárek i přání k narozeninám, svátku či jiné významné události zároveň. Recept na modrý dort obsahuje kakaové muffiny, upečené z kvalitních čerstvých ingrediencí jako vejce, mléko, mouka, rostlinný olej a holandské kakao, zdobené belgickou čokoládou. Tato dortová kytice je vhodná jako dort pro muže i ženu na oslavu narozenin. Jednotlivé dortíky na špejli si hosté na oslavě rozeberou a vyhnete se krájení dortu.

Dort pro muže bývá často spojován s masem či klobásami, mnoho mužů má však rádo sladké a netradiční dort v podobě jedlé kytice z muffinů ocení stejně jako ženy. Dort s modrou čokoládou se hodí také jako dárek k výročí nebo jen tak partnerovi z lásky. Doručujeme po celé České republice.

mléko, sója, lepek, vejce, kokos

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Анна

16.05.2017

Заказала торт в подарок сыну, который живет в Праге. Доставили во-время, все время сопровождали письмами по электронной почте, сын был очень доволен, сказал, что торт свежий, бисквиты вкусные, курьер вежливый. Большое спасибо за чудесную возможность поздравить дорого человека, который живет в другой стране!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti