Modrý dort

Hodnocení:

Složení: Kokos, Muffiny, Popcakes, Sušenky, Barvivo gelové, Bílá čokoláda

Velikost: Počet Cena
30 ks 799 Kč
45 ks 1 074 Kč
60 ks 1 349 Kč

Modrý dort s fondánem

Modrý dort upečený z lahodných kakaových muffinů ozdobených modrými kytičkami a bílými srdíčky z fondánu naaranžovaných do tvaru kytice potěší jako dort a zároveň dárek pro muže i ženu. Dortové kytice Frutiko originálně nahradí dort, dárek i přání k narozeninám, svátku či jiné významné události zároveň. Recept na modrý dort používáobsahuje kakaové muffiny, upečené z kvalitních čerstvých ingrediencí jako vejce, mléko, mouka, rostlinný olej a holandské kakao a jsou zdobené belgickou čokoládou a barevným fondánem. Tato dortová kytice je vhodná jako dort pro muže i ženu na oslavu narozenin. Jednotlivé dortíky na špejli si hosté na oslavě rozeberou a vyhnete se krájení dortu.

Dort pro muže bývá často spojován s masem či klobásami, mnoho můžů má však rádo sladké a netradiční dort v podobě jedlé kytice z muffinů ocení stejně jako ženy. Dort s modrými kytičkami a bílými srdíčky se hodí také jako dárek k výročí nebo jen tak partnerovi z lásky. Cena dopravy po celé ČR je 169 Kč a doručujeme každý všední den mezi 8 a 17 hodinou.

mléko, sója, lepek, vejce, kokos

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Анна

16.05.2017

Заказала торт в подарок сыну, который живет в Праге. Доставили во-время, все время сопровождали письмами по электронной почте, сын был очень доволен, сказал, что торт свежий, бисквиты вкусные, курьер вежливый. Большое спасибо за чудесную возможность поздравить дорого человека, который живет в другой стране!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti