Registrace

Růžový dort
Růžový dort Růžový dort Růžový dort Růžový dort

Růžový dort

Složení kytice:
Muffiny kulaté, Cake pops, Bílá čokoláda, Fondán, Růžová čokoláda,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
30
749 Kč
45
999 Kč
60
1 249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Růžový dort

Růžový dort vytvořený z malých dortových kuliček zdobených růžovou jahodovou čokoládou a fondánovými motýlky naaranžovaný do podoby kytice nadchne především všechny dámy a slečny jako originální dárek pro ženy. Chutné muffinky vydrží déle než čerstvé ovoce a není nutné je sníst "na posezení", a proto si je mohou vychutnat po menších částech i ty, které si hlídají siluetu.

Vaši partnerku či kamarádku může kromě Růžového dortu ve tvaru kytice potěšit také čokoládová kytice růží z čerstvého ovoce zalitého růžovou čokoládou, která vypadá jako živá - jen s tím rozdílem, že ji můžete celou sníst. Recept na netradiční dárky máte s Frutiko v kapse, všechny ovocné, čokoládové, dortové kytice i ovocné bonboniéry nadchnou obdarované slečny i dámy v každém věku!

mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Honza

Obdaroval jsem touto kyticí sestru a byla velice mile potěšená i když jsem neochutnal, musím uznat, že vypadala opravdu krásně. Děkuji. /////Růžovou kytičku mi poslala rodina přímo do porodnice. Byla to rozně nejoriginálnější gratulace k narození Amálky, co jsem dostala.