Růžový dort

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Čokoláda jahodová, Kakao, Muffiny, Popcakes, Sušenky, Barvivo gelové

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Růžový dort

Růžový dort vytvořený z malých dortových kuliček zdobených růžovou jahodovou čokoládou a fondánovými motýlky naaranžovaný do podoby kytice nadchne především všechny dámy a slečny jako originální dárek pro ženy. Chutné muffinky vydrží déle než čerstvé ovoce a není nutné je sníst "na posezení", a proto si je mohou vychutnat po menších částech i ty, které si hlídají siluetu.

Vaši partnerku či kamarádku může kromě Růžového dortu ve tvaru kytice potěšit také čokoládová kytice růží z čerstvého ovoce zalitého růžovou čokoládou, která vypadá jako živá - jen s tím rozdílem, že ji můžete celou sníst. Recept na netradiční dárky máte s Frutiko v kapse, všechny ovocné, čokoládové, dortové kytice i ovocné bonboniéry nadchnou obdarované slečny i dámy v každém věku!

mléko, sója, lepek, vejce

Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokoláda jahodová - sušené MLÉKO, barvivo: E120, E129, glycerol (422), lecitin (322), Kakao, Muffiny pšeničná mouka, cukr, sušené vaječné žloutky, odtučněné sušené mléko, škrob, kypřící látky E450i,E500ii, sůl, aroma, Popcakes - pšeničná mouka, cukr, rostlinný tuk (palmový a slunečnicový), modifikovaný škrob, dextroza, sušené bílky, pečící prášek (E450, E500), odtučněné sušené mléko, regulátor vlhkosti: sorbitol. emulgátory: sojový lecitin, E472e, sůl, aroma., Sušenky, Barviva E122/E129/E133/E102/E132/E104/E155/E124/E110/E172 (může negativně ovlivňovat pozornost dětí), Glycerol E422, Práškové barvivo E129. (může negativně ovlivňovat pozornost dětí)

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Honza

06.01.2015

Obdaroval jsem touto kyticí sestru a byla velice mile potěšená i když jsem neochutnal, musím uznat, že vypadala opravdu krásně. Děkuji. /////Růžovou kytičku mi poslala rodina přímo do porodnice. Byla to rozně nejoriginálnější gratulace k narození Amálky, co jsem dostala.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti