Pro štěstí

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Popcakes, Fondán, Barvivo gelové, Bílá čokoláda, Barevné čokoládové tyčinky

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Kytice Pro štěstí

Popřát Hodně štěstí netradičním způsobem lze s krásnou a chutnou kyticí Pro štěstí z čerstvě pečených muffinů zdobeným bílou belgickou čokoládou, barevným fondánem a cukrovým zdobením. Originální dárek pro štěstí můžete poslat například svému kamarádovi jako gratulaci k získání nového zaměstnání či k povýšení. Dárkem k nové práci vyjádříte, že jste na kamaráda pyšní a příjemce kytice se může o lahodnou kytici podělit se svými novými kolegy v práci a tak zapadnout do nového kolektivu. Kytice Pro štěstí se ale také skvěle hodí jako dárek k Valentýnu či jako přání Krásné výročí! Dortové kytice jsou připravovány těsně před doručením z kvalitních čerstvých surovin a díky jejich trvanlivosti je lze zaslat jako dárek kamkoli po celé České republice každý všední den za 169 Kč. Buďte originální a popřejte kolegovi či kamarádovi Hodně štěstí netradičním způsobem.

V zahraničí se posílají kytice či dárky přátelům první den v nové práci jako gratulace k novému zaměstnání zcela běžně. U nás je tento trend teprve na začátku, uvidíte ale, jakou radost bude Váš známý mít, když mu kurýr Kytici pro štěstí v první pracovní den předá. I vy pak budete mít dobrý posit a radost z toho, že jste někomu na kom Vám záleží popřáli Hodně štěstí.

   

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Blanka Jedlová

17.05.2017

Dobrý den,
kytičku jsem objednala dceři na její narozeninovou oslavu a byla nadšená. Chuť muffinů a čokolády byla velice dobrá. Moje dcera pořádala svoji první narozeninovou párty tak jsme se společně snažily, aby vše bylo perfektní a díky Vaší kytici také bylo. Moc děkujeme

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Božské dorty

Božské dorty

309 Kčod 279 Kč

Makronky

Makronky

od 129 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti