Registrace

Pro štěstí
Pro štěstí Pro štěstí Pro štěstí Pro štěstí

Pro štěstí

Složení kytice:
Muffiny kulaté, Bílá čokoláda, Barevný fondán, Cukrové zdobení,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
30
749 Kč
45
999 Kč
60
1 249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Kytice Pro štěstí

Popřát Hodně štěstí netradičním způsobem lze s krásnou a chutnou kyticí Pro štěstí z čerstvě pečených muffinů zdobeným bílou belgickou čokoládou, barevným fondánem a cukrovým zdobením. Originální dárek pro štěstí můžete poslat například svému kamarádovi jako gratulaci k získání nového zaměstnání či k povýšení. Dárkem k nové práci vyjádříte, že jste na kamaráda pyšní a příjemce kytice se může o lahodnou kytici podělit se svými novými kolegy v práci a tak zapadnout do nového kolektivu. Kytice Pro štěstí se ale také skvěle hodí jako dárek k Valentýnu či jako přání Krásné výročí! Dortové kytice jsou připravovány těsně před doručením z kvalitních čerstvých surovin a díky jejich trvanlivosti je lze zaslat jako dárek kamkoli po celé České republice každý všední den za 169 Kč. Buďte originální a popřejte kolegovi či kamarádovi Hodně štěstí netradičním způsobem.

V zahraničí se posílají kytice či dárky přátelům první den v nové práci jako gratulace k novému zaměstnání zcela běžně. U nás je tento trend teprve na začátku, uvidíte ale, jakou radost bude Váš známý mít, když mu kurýr Kytici pro štěstí v první pracovní den předá. I vy pak budete mít dobrý posit a radost z toho, že jste někomu na kom Vám záleží popřáli Hodně štěstí.

 

mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Blanka Jedlová

Dobrý den, kytičku jsem objednala dceři na její narozeninovou oslavu a byla nadšená. Chuť muffinů a čokolády byla velice dobrá. Moje dcera pořádala svoji první narozeninovou párty tak jsme se společně snažily, aby vše bylo perfektní a díky Vaší kytici také bylo. Moc děkujeme