Mini Fantazie

Hodnocení:

Složení: čokokousky, Čokoláda, Jahody, Jablka, Banán, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
20 cm 0.80 kg 729 Kč

Banánovo-jahodová kytice Mini Fantasie

Kytice Mini Fantazie překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek k Vánocům. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci šťavnatých jahod, zelených jablek a banánů zdobených mléčnou a bílou čokoládou potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc Vám zůstane praktický hrneček , třeba na ranní kávu, jako připomínka toho, kdo Vám kytičku daroval. Objednejte kytičku online svým známým, rodině či přátelům jen tak pro radost a pro hezký den, nebo jako dárek k významným datům a výročím. Vaši kytici doručí kurýr obdarovanému do práce či domů a ke kytici přidáme blahopřání s Vaším osobním vzkazem pro příjemce kytice

Vyhovuje Vám tato cenová hladina, stačí Vám menší kytička, chcete si nechat hrníček, ale přece jen by to chtělo něco.... ?! Něco jako čokoládu navíc?! Co třeba čokoládová kytice Vše nejlepší?! Spousta belgické čokolády, oříšků jak pro veverku (na přání lze i bez nich) a nejsladší jahody, jaké se v danou roční dobu dají na trhu sehnat :)

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Anet

19.01.2024

Skvělý dárek pro maminku co miluje ovoce v čokoládě. Děkuji mockrát

Ludmila Mourečková

11.02.2022

Mini Fantasie byl dárek - překvapení. Dle nadšení a mlaskání obdarovaného se povedl na 100 %. Děkuji :-)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti