Kytička Pro Miláčka

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
25 cm 0.80 kg 789 Kč

Kytička Pro Miláčka v modrém hrníčku

Kytička Pro Miláčka je originální typ květiny z ovoce, která se skvěle hodí jako originální dárek pro Vašeho partnera k Valentýnu i jen tak jako dárek z lásky. Kytici doručíme i s Vaším originálním textem přání všeho nejlepšího nebo jako netradiční pozvání na večeři. Přání s Vaším textem doručujeme v ceně kytice, nezapomeňte tedy připojit i text k přání do Vaší online objednávky. 

Rozvážíme po celé ČR

Tato lahodná kytice z ovoce je naaranžována do hrníčku, ze kterého si obdarovaný bude moc vychutnat svůj oblíbený ranní nápoj. Kytička Frutiko obsahuje výběr následujícího ovoce: čerstvé jahody polité tmavou hořkou čokoládou, ananas vykrojený ve tvaru srdce, slaďoučké hroznové víno. Navíc dodáme i nápis: Miluji tě v originální ovocno-čokoládovém provedení. Pokud se Vám naše kytice líbí, možná Vás zaujmou i naše ovocné bonboniéry  a ovocné kytice jako např. Kytice z lásky a další netradiční dárky Frutiko.

 

mléko, sója

Ananas, Hrozno, Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Leona Smetanová

01.05.2022

Obdarovaný byl spokojený a nadšený.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti