Pidi kytka XXS

Hodnocení:

Složení: Jahody, Kiwi, Meloun medový, Jablka, Pomeranč, Tmavá čokoláda, Čokoláda, Ananas, Hrozno

Velikost: Výška Váha Cena
15 cm 0.60 kg 579 Kč

Ovocná PIDI Kytka XXS

Kytice PIDI Kytka překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek k Vánocům. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci sladkého melounu, šťavnatých jahod, pomeranče, kiwi, ananasu, hroznového vína a zelených jablek zdobených hořkou a bílou čokoládou potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc Vám zůstane roztomilý malý květináč, do kterého si můžete něco zasadit. Objednejte kytičku online svým známým, rodině či přátelům jen tak pro radost a pro hezký den, nebo jako dárek k významným datům a výročím. Vaši kytici doručí kurýr obdarovanému do práce či domů a ke kytici přidáme blahopřání s Vaším osobním vzkazem pro příjemce kytice

Vyhovuje Vám tato cenová hladina, stačí Vám menší kytička, chcete si nechat hrníček, ale přece jen by to chtělo něco.... ?! Něco jako čokoládu navíc?! Co třeba čokoládová kytice Vše nejlepší?! Spousta belgické čokolády, oříšků jak pro veverku (na přání lze i bez nich) a nejsladší jahody, jaké se v danou roční dobu dají na trhu sehnat :)

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Marie Dostálová

18.08.2021

K ovocným dárkům z Frutika se ráda vracím, kytice jsou doručeny čerstvé krásně zabalené a spokojenost příjemce zatím byla vždycky stoprocentní. Taky jsem byla informována včas o změně času doručení, což jsem při objednávání sama přehlédla. mohu jen doporučit!!!

Dvořakova Václava

06.08.2021

Super, obednáno v 11 hod , doručeno v 15 hod. Milá pani na telefonu u objednáveka a super rozvoz. Ochota a vstřícnost, umi jednat mile s lidmi

Eva Katzerova

06.08.2021

Ochota. Vstřícnost, profesionalita. Perfektně odvedená práce a doručení.

Eva Katzerova

06.08.2021

Ochota, vstřícnost, profesionalita. Perfektně odvedená práce a doručení.

ADU

06.08.2021

Objednáno dvakrát ke svátku, pro babi a mamku. Super domluva a komunikace i při změně adresy v den doručení. Ovoce přivezeno chlazené, čerstvé a nádherně zabalené a naaranžované. Nemam absolutně co vytknout. Díky :)

Jiřina Nejedlá

06.08.2021

Ovocná kytice byla doručena včas a v pořádku. Je to velmi originální dárek, v létě navíc krásně osvěží. Obdarovaná osoba byla překvapená a potěšená. Jsem naprosto spokojená.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti