Registrace

Narozeninový dort
Narozeninový dort Narozeninový dort Narozeninový dort Narozeninový dort Narozeninový dort Narozeninový dort Narozeninový dort

Narozeninový dort

Složení kytice:
Muffiny růže, Cake pops, Čokoláda bílá, Čokoláda tmavá, Kokos, Sušenka,


Velikosti:
Přibližný počet:
Cena:
50
1 099 Kč
70
1 399 Kč
100
1 699 Kč
150
2 499 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Dort k narozeninám

Narozeninový dort vytvořený z krásných a chutných dortíků ve tvaru růže a kuličky zdobených čokoládou a icingem naaranžovaných do podoby dortu. Tato dortová kytice je naprostou novinkou a potěší více než klasický dort k narozeninám. Pokud sháníte originální a neotřelý dárek k narozeninám pro své blízké, můžete jim objednat online narozeninový dort od Frutiko.cz a využít doručení po celé České republice či si jej osobně vyzvednout a oslavenci osobně předat. Jako narozeninové dorty pro děti i dospělé lze využít všechny ovocné, čokoládové či dortové kytice z nabídky Frutiko, dle chuti a preferencí oslavence. Buďte originální a potěšte oslavence k narozeninám lahodnou a krásnou kyticí z dortíků, která bude ten nejlepší dárek k narozeninám i narozeninový dort.

Narozeninový dort lze rozvážet po celé ČR až na místo určení stejně jako např. Čokoládový dort a ostatní dortové kytice od Frutiko. Cena dopravy je 169 Kč a doručujeme každý všední den mezi 8 a 17 hodinou.

Praha, Brno i celá Česká republika miluje dortové kytice od Frutiko.cz.

Svíčky na dortu jsou pouze ilustrativní.

Mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

TEREZA TAUŠOVÁ

Vše v pořádku doručení na čas,překvápko veliké