Ďábelské pokušení

Hodnocení:

Složení: Popcakes, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Kakao, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Dortová kytice Ďábelské pokušení

Dortová kytice v ďábelských barvách z výborných kakaových popcakes zdobených bílou, červenou a tmavou čokoládou a rudých muffinových růží.

Dortové kytice jsou perfektním dárkem k jakékoliv příležitosti. Pochutná si na nich babička, maminka i vnoučata a oproti klasickým dortům Vám při jejich konzumaci odpadne starost s porcováním - každý host oslavy si vezme z kytice svůj muffin či cake pop na špejli.

Dortové kytice pečeme čerstvé z kvalitních ingrediencí těsně před doručením a rozvážíme je chlazené kamkoliv po České republice.

Objednat dorty, popcakes a kytice stačí online den před požadovaným doručením. Příjemci dárku či oslavenci je doručíme dárkově balené s mašlí a blahopřáním s Vaším osobním vzkazem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Radka Štarhová

06.08.2021

Moc pěkné vzhledově i na chuť.Oslavenci spokojení.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti