Královská pohádka

Hodnocení:

Složení: Sušenky, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, čokokousky, cukrové krystalky, Zlatý bisquit, Kakao, Čokoláda, Popcakes

Velikost: Počet Cena
50 ks 1 259 Kč
65 ks 1 489 Kč
80 ks 1 839 Kč

Dort Královská pohádka

Dortová kytice Královská pohádka je dort poskládaný ze sušenek, muffinů a popcakes, napíchaných na špejlích do kulatého dortového podstavce. Je dostatečně velký, aby zasytil mnoho hostů narozeninové oslavy a navíc se snadno jí a nemusí se nijak porcovat oproti klasickým dětským dortům. Rodiče pro své ratolesti také často kupují dort s jedlým tiskem který zdobí například Elza a Ledové království.

Dort Pohádka

Klasický dort Pohádka je jednoduchý pařížský dort, na který naleznete recept všude na internetu. Naše dortová kytice Královská pohádka je proti němu lehčí variantou z kakaového piškotového těsta, neobsahuje pařížské krém ani jiný a kousky dortů jsou máčené v belgické čokoládě. Rozvoz dortů zajišťuje Frutiko po celé republice chlazenými vozy nebo ve speciálních chladíchích termoboxech.

sója, lepek, vejce, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti