Rakytníkový dort

Hodnocení:

Složení: Čokoláda pomerančová, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Bílá čokoláda

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 389 Kč
10 cm 1 849 Kč
10 cm 2 309 Kč
10 cm 2 769 Kč

Dort s rakytníkovou dření ze syrového rakytníku

Jedna z nejzdravějších superpotravin, rakytník, je zázrak v prevenci nemocí. Působí proti virům i rakovině a jeho účinky pro zdraví a posílení imunity jsou nepopiratelné. Obsahuje velké množství vitamínu C, ale také vitamín A a další vitamíny. Tento rakytníkový dort obsahuje rakytníkovou dřeň, což jsou plody rakytníku syrové, rozmixované a mražené. Léčivé účinky rakytníku jsou tedy plně zachovány, více než v rakytníkové šťávě či sirupu. Dort je vytvořen ze světlého piškotového korpusu a krému z mascarpone a je prokládán vrstvami rakytníkové dřeni a čokoládové pěny.

Recept na nejlepší dort s rakytníkem

Náš recept na dort z rakytníku jsme přivedli k dokonalosti. Nakyslá chuť rakytníku se skvěle hodí ke svěží pomerančové čokoládě. Oranžová pomerančová čokoláda, kterou je vršek dortu dokola politý, není žádná barvená poleva, ale belgická čokoláda s příchutí pomeranče. Čokoládová pěna, kterou je dort proložen, je také z pomerančové čokolády. Třešničkou na vrchu dortu je čerstvé ovoce – rybíz, fíky a physalis. Tento zdravý a lahodný dezert můžete objednat online a my Vám ho doručíme nepoškozený, chlazený kamkoli po republice.

sója, lepek, vejce, mléko

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti