Dort Číslo

Hodnocení:

Složení: Jahody, Lesní plody, Kakao, Krém mascarpone, Piškotový korpus

Nejdříve za 3 dny Pouze Praha a okolí
Velikost: Výška Šířka Délka Cena
8 cm 10 cm 30 cm 919 Kč
8 cm 10 cm 30 cm 1 849 Kč
8 cm 10 cm 30 cm 2 769 Kč

Dort ve tvaru čísla k narozeninám

Tento krásný číslicový dort z křehkého těsta a nadýchaného krému zdobí maliny, jahody, květiny i makronky. Živé květiny, které jsou moderní ozdobou dortů, nejsou jedlé a stonky mají obalené do alobalu, aby neponočili lahodný krém. Recepty na dort ve tvaru číslice neboli Number cake se velmi liší. Někdo používá křehké sušenkové nebo medové těsto. My kromě tradičního (a výborného) medového dortu pečeme také Red velvet či klasický světlý či kakaový korpus, který vytvarujeme do čísla pomocí formy na číslice. Číselný dort je nahatý - není potažený krémem ani fondánem a vidíte přímo dovnitř dortu na jednotlivá parta dortu (dort má tři patra korpusu a krému). Z důvodu křehkosti doručujeme tento dort pouze po Praze a okolí. Do ostatních měst vozíme dort ve tvaru čísla potažený fondánem.

Dort doručíme až k oslavenci

Tento dort doručíme do rukou oslavence jen po Praze a Středočeském kraji, všechny ostatní narozeninové dorty však umíme doručit po celé ČR chlazené a nepoškozené ve speciálních termoboxech. Samozřejmostí je blahopřání s Vaším vzkazem pro příjemce připevněné k dortu, který je dárkově zabalen.

mléko, sója, lepek, vejce

Jahody, Lesní plody, Kakao, Krém mascarpone, Piškotový korpus

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Ольга

03.12.2021

Спасибо ребятам из frutiko за помощь в поздравлении сына с Днём рождения! Заказывали торт «Номер торта» и цветок из овощей и колбасок «Вечеринка». Заказ оформляли из Украины на русском языке. Очень переживали, всё ли получится, но всё получилось! Чёткая организация, качественные продукты от frutiko и радостные эмоции у нашего сына! Очень рекомендую!

Duaa sareshwala

06.08.2021

The cake was fantastic ,, very yum and well made .. everybody absolutely loved the way the cake looked and more how it tasted,
The delivery was on time and I must say that ordering from fruitiko was a good experience.
I will definitely do it again .
Thanks so much for making my day beautiful.

Irena Stejskalová

06.08.2021

Kvalita, spolehlivost :-):-):-)

Ilona T.

06.08.2021

Dort byl velmi dobrý. Doručení bez problému. K nějaké příležitosti tu zase něco objednám.

Martina Faturová

06.08.2021

Naprostá spokojenost, dort udělal obrovskou radost a chutnal výtečně! Doručení perfektní, pán milý a velmi ochotný. Děkujeme!

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti