Bonboniéra Fantazie

Hodnocení:

Složení: Mléčná čokoláda, Čokoláda, Jahody, Banán, Bílá čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.20 kg 459 Kč
12 ks 0.40 kg 579 Kč
18 ks 0.60 kg 749 Kč
24 ks 0.80 kg 979 Kč

Čokoládová bonboniéra Fantazie

Čokoládové bonboniéry z kvalitní belgické čokolády jsou skvělé jako malý dárek či poděkování. Naše luxusní bonboniéry obsahují nejen kvalitní belgickou čokoládu Callebaut, ale narozdíl od klasické bonboniéry i čerstvé ovoce plné vitamínů. Tato bonboniéra s názvem Fantazie je plná čerstvých šťavnatých červených jahod a slaďoučkých banánů, které jsou zdobené bílou a mléčnou belgickou čokoládou. Tuto kombinaci milují všichni - muži, ženy, velcí i malí. Je to ideální dárek pro děti, protože ty mléčnou a bílou čokoládu zbožňují. Čerstvé jahody a banány jim navíc dodají spoustu vitamínů. Jahody obsahují vysoké množství vitamínu C a banány zase cenné minerály jako draslík a hořčík.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Jakubcova Helena

06.08.2021

Bonboniera Fantasie, udělala dceři velkou radost. Jahody a banány v čokoládě neskutečně dobré. Už vím že to je nejlepší dárek k narozeninám nebo k svátku. Už se těším na další objednávku pro své blízké.

Jakubcova Helena

06.08.2021

Bonboniera Fantasie, udělala dceři velkou radost....čerstvé jahody a banány v čokoládě neskutečně dobré. .....je to nejlepší dárek k svátku nebo narozeninám.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti