Registrace

Bonboniéra srdcová tmavá
Bonboniéra srdcová tmavá Bonboniéra srdcová tmavá Bonboniéra srdcová tmavá Bonboniéra srdcová tmavá

Srdcová bonboniéra tmavé jahody

Složení kytice:
Jahody, Čokoláda hořká, Čokoláda bílá, Ořechy,


Velikosti:
Přibližný počet:
Váha:
Cena:
17 ks
0,5 kg
799 Kč
20 ks
0,9 kg
899 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Ovocná bonboniéra Jahodové srdce v hořké čokoládě

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Ovocná bonboniéra Jahodové srdce je jednou z našich originálních bonboniér, které Frutiko nabízí jako skvělý dárek z lásky, třeba k Valentýnu. Dárek se bude hodit jako dárek pro muže i ženy všeho věku. Jedná se o vitaminovou bombu plnou šťavnatého ovoce a lahodné čokolády: Bonboniéra obsahuje velké kousky čerstvých jahod namočených do kvalitní hořké čokolády Callebaut. Jahody jsou poté ještě ručně namáčené také do směsy ořechů a dekorované žíháním z bílé čokolády. Standardní bonboniéra jahod v čokoládě obsahuje 15 kousků ovoce, velká 20 kousků jahod. Naše výrobky z ovoce jsou vyráběny vždy v den rozvozu. Garantujeme 100% čerstvost našich výrobků.

Naši Frutiko ovocnou bonboniéru v barevné srdcové krabici s mašlí můžeme dovézt kamkoliv po České Republice za poplatek 169 KČ. V Praze, Brně a Středočeském kraji dovážíme i naší Frutiko kurýrní službou vlastními chlazenými vozy. Naše Frutiko produkty můžeme pak dovézt třeba do práce nebo přímo domů jako překvapení, kdy ovocnou bonboniéru či kytice doručí naši kurýři přímo do rukou Vašich nejbližších. Spolu s kyticí doručíme i přání s Vaším osobním vzkazem (již obsažen v ceně produktu).

Kromě této bomboniéry plné čerstvých jahod v hořké čokoládě nabízíme i ostatní výrobky z ovoce, např. bonboniéru Růžové jahody či muffinovou kytici Krásné výročí.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Romana

Naprosto vyborné a čerstvé