Bonboniéra srdcová tmavá

Hodnocení:

Složení: Tmavá čokoláda, Čokoládové srdce, Čokoláda, Jahody, Lískové ořechy

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
17 ks 0.50 kg 889 Kč
20 ks 0.90 kg 1 009 Kč

Ovocná bonboniéra Jahodové srdce v hořké čokoládě

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Ovocná bonboniéra Jahodové srdce je jednou z našich originálních bonboniér, které Frutiko nabízí jako skvělý dárek z lásky, třeba k Valentýnu. Dárek se bude hodit jako dárek pro muže i ženy všeho věku. Jedná se o vitaminovou bombu plnou šťavnatého ovoce a lahodné čokolády: Bonboniéra obsahuje velké kousky čerstvých jahod namočených do kvalitní hořké čokolády Callebaut. Jahody jsou poté ještě ručně namáčené také do směsy ořechů a dekorované žíháním z bílé čokolády. Standardní bonboniéra jahod v čokoládě obsahuje 15 kousků ovoce, velká 20 kousků jahod. Naše výrobky z ovoce jsou vyráběny vždy v den rozvozu. Garantujeme 100% čerstvost našich výrobků.

Naši Frutiko ovocnou bonboniéru v barevné srdcové krabici s mašlí můžeme dovézt kamkoliv po České Republice. V Praze, Brně a Středočeském kraji dovážíme i naší Frutiko kurýrní službou vlastními chlazenými vozy. Naše Frutiko produkty můžeme pak dovézt třeba do práce nebo přímo domů jako překvapení, kdy ovocnou bonboniéru či kytice doručí naši kurýři přímo do rukou Vašich nejbližších. Spolu s kyticí doručíme i přání s Vaším osobním vzkazem (již obsažen v ceně produktu).

Kromě této bomboniéry plné čerstvých jahod v hořké čokoládě nabízíme i ostatní výrobky z ovoce, např. bonboniéru Růžové jahody či muffinovou kytici Krásné výročí.

ořechy, mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Mirka K.

23.10.2021

Jahody vynikající a předání proběhlo přesně v objednaném čase.

Dominika Webb

06.08.2021

S produktem jsem velice spokojena jen dodani nebylo v cas co jsem zadala. Dodani melo probehout mezi 9-13 hod a moje sestra obdrzela jahody az v 18 hod.

Martina K.

06.08.2021

krásné, chutné, čerstvé, každá jahoda excelentní provedení.

Karel Hyka

06.08.2021

Balení už na první pohled zaujme svojí krásou. Jahody byly čerstvé a s doprovodem čokolády a oříšky je jejich chuť opravdu velká radost!

Dana Boháčová

06.08.2021

přítele jsem překvapila v práci, předání zcela profesionální, jahody zralé a čokoláda chutná. Doporučuji.

Petra S.

05.08.2021

Již podruhé jsem objednávala a vždy jahody naprosto skvělé :) doporučuji! :)

Dana Gregorovičová

26.06.2019

Skvělé! Ovocná bonboniera vynikající, čerstvá , ovoce zralé. Květiny profesionálně vázané. Dárek k svátku matek moc potěšil a překvapil svojí originalitou a nápaditostí. Frutiko dodává presně to, co nabízí na fotkách.

Oldřich Palas

08.05.2019

Luxusní,čerstvé,šťavnaté,sladké jahody v čokoládě. Určitě doporučuji :)

Nikola K.

15.09.2018

Dárek v podobě jahodové bonboniéry mou maminku moc potěšil. Všichni, co bonboniéru ochutnali, tak ji všemi deseti doporučují!

Pavla

20.08.2018

Srdcová bonboniéra tmavé jahody-objednala jsem ji manželovi k výročí...profesionální dodání s krásným a milým úsměvem a skvělá chuť jahod. Naprostá spokojenost a určitě budu doporučovat vaši firmu svým přátelům!!

Denisa

09.07.2018

Krásné a vynikající na chuť.

JiriK

04.06.2018

Jahody čerstvé, šťavnaté, celkově lahodné.

Jan Moník

03.05.2018

Velice rychlé dodání, krásné zabaleno. Byl to překvapivý dárek, krerý chutnal. Jahody s čokoládou a orišky byly moc dobré. Luxusní netradiční dárek.

Petra

19.03.2018

Výborný servis a produkt!!!
Čerstvé Jahody a moc kvalitní a krásný obal.
Hezký je taky že se může napsat správa a je moc jeskyně přidaná formou kartáčky.
Objednala jsem tuto bonboniéru mým rodičům jako gratulaci k oslavě zlaté svatbě protože bydlím v Německu a nemohla sem tam ten den být a musím říct že jsem moc moc moc nadšená jak profesionální service a velmi kvalitní produkt nabízí tato společnost.

Moc děkuji a určitě budu objednávat zase!!!

Danko

19.03.2018

objednáno pro přítelkyni....a na chvilku mi oněměla :-D Asi budu objednávat častěji...

Ольга

08.02.2018

Великолепный подарок. Заказ доставлен в указанный день. Клубника свежая и сладкая, шоколад гармонично дополняет вкус ягоды. Большое спасибо за вашу работу. Успехов и процветания!

Lenka

26.05.2017

Poslala jsem ji jako dárek sama jsem ji neviděla, ale rodiče byli nadšení. Parádně se dalo vše domluvit s obchodem, i když jsem měla nějakou změnu. Úžasné, děkuji za krásný zážitek.

Markéta Lupínková

16.05.2017

Luxusní....vypadá nádherně objednala jsem jako dárek ale nadšená jsem i já

Romana

16.05.2017

Naprosto vyborné a čerstvé

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti