Ovocný mix

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Jahody, Jablka, Banán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Mix ovocných bonbónů

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Bonboniéra Ovocný mix je luxusní čokoládová bonboniéra vytvořená z nejrůznějších druhů čerstvého ovoce namočeného do kvalitní čokolády. Tato čokoládová bonboniéra obsahuje výběr z nejkvalitnějšího ovoce – zelených jablek, čerstvých jahod a kousků sladkého banánu namočených do kvalitní bílé a tmavé čokolády. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě velká 20 kousků. Vyzkoušejte luxusní čokoládové bonboniéry Frutiko! Pokud chcete zkusit i jiné chutě než jahody a banán, pak oblíbená bonboniéra Čokoládové koule v sobě ukrývá jablka, hrušky a meloun kantalup.

Nespornou výhodou navíc je fakt, že jakákoli ovocná bonboniéra za Vámi může dorazit naprosto kamkoliv po celé České republice až domů. Více se dočtete zde - Způsoby dopravy.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Stanislava Kutičková

19.03.2018

Objednala jsem tuto bonbonieru spolu se žlutým pugetem pro maminku k narozeninám. Byla nadšená a moc překvapená. Do telefonu mi dělala chutě jak moc jí ovoce chutná :) Profesionální práce ze strany firmy. Doporučuji !!

Jaroslava Korandová

05.01.2016

Vaší ovocnou kytičku jsem dostala od snachy a byla velice hezká a dobrá.Se sestrou jsme koupily jako dárek k narozeninám
mé neteři.Měla obrovskou radost,byla překvapená a celá narozeninová společnost o Vaší firmě nic nevěděla , ale kytice i
bonboniera se líbila a všem chutnala.
Přeji Vaší firmě hodně zákazníků a moc dobrý nápad k podnikání .
Moc děkuji Korandová

Káťa Tomšová

17.07.2013

Věnovala jsem tuto bonboniéru jako dárek mamce a udělala jí obrovskou radost. Nejdříve ani nevěrila, že je to opravdu bonboniéra :) Prostě originální dárek a ze strany firmy super jednání. Děkuju :)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti