Ovocná bonboniéra Speciál

Hodnocení:

Složení: Jahody, Jablka, Banán, Lískové ořechy, Pistácie, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, čokokousky, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Ovocná bonboniéra Speciál

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Jahody, banány a jablka jsou nejlepší čerstvá a namočená v čokoládě. Frutiko ovocná bonboniéra Speciál má ale ještě něco navíc. Ovoce je posypané lískovými oříšky, pistáciemi a čokoládovými hoblinkami, aby byly chutě prostě neodolatelné. Ovocné bonboniéry jsou krásným gestem pro poděkování nebo omluvu. Pokud chcete někoho přes den potěšit, pak mu jistě nechte poslat ovocnou bonboniéru Speciál. Frutiko nabízí ovocné, dortové a živé květiny, které můžete zaslat obdarovanému společně s bonboniérou.

Nemůžete předat bonboniéru osobně? Nevadí.

Frutiko dárková služba rozváží své produkty do všech koutů České republiky. Stačí objednat online, přidat osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičce a přiložen k dárku a o vše ostaní se postarají milí kurýři. Rozvoz funguje 7 dní v týdnu.

mléko, sója, ořechy

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pavlína

23.10.2021

Ovocnou bonboniéru jsem objednala poprvé. Bylo to překvapení pro kamaráda. Byl nadšený, všechno proběhlo v utajení:) Objednala jsem velikost M, kusů bylo 20.

Milan

06.08.2021

Bought these for my girl in Prague. She is a realy foodlover and said the Chocolate Fruits were delicious! Fresh fruit and great chocolate.

J. Voldanová

06.08.2021

Jako malá pozornost naprosto perfektní. Připraveno včas k vyzvednutí, velká spokojenost. Určitě objednán k rodinným výročím i další výrobky, doporučuji.

Helena Jelínková

06.08.2021

Ovocná bonboniera měla obrovský úspěch,krásně vypadá a chutná ještě lépe.Moc děkuji,určitě jsem neobjednávala naposledy :-) .

Anna

08.05.2019

Ovocnou bonboniéru jsem objednala už asi třikrát a naprosto úžasné - chuťově i vzhledově, vše čerstvé, vynikající. Doporučuji, je to hezký dáreček!

Reni Nedelcheva

28.06.2018

Marvelous ! You are great having such ideas for presents - keep the pace ! Make many more people smiling and happy !Recommend !

Zdenka Staňková

03.05.2018

Už vyzkoušena kytice, nyní bonboniéra. Naprosto úžasná, krásný dárek, který sklidil obrovský úspěch. Frutiko chválím, kudy chodím... :-)

Podobné výrobky

Ovocné srdce

Ovocné srdce

od 459 Kč

Ovocná pochoutka

Ovocná pochoutka

od 459 Kč

Ovocný tác

Ovocný tác

od 519 Kč

Ananasový Květ

Ananasový Květ

od 459 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti