Ovocný tác

Hodnocení:

Složení: Banán, Jablka, Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Lískové ořechy, Kokos, Mandle

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
15 ks 0.40 kg 519 Kč
25 ks 0.60 kg 869 Kč
50 ks 0.80 kg 1 619 Kč

Ovocný tác

Tento produkt je mimo Prahu a Středočeský kraj doručován v papírové krabičce místo plastového tácu, aby se ovoce při přepravě neponičilo.

Splněný sen všech mlsných jazýčků. Tác plný lahodných jahod, banánů a jablek, které jsou namáčeny v tmavé a bílé čokoládě. A aby toho nebylo málo, ovoce v čokoládě je posypáno oříšky, mandlemi, kokosem nebo čokoládovými kousky. Ovocný tác je ideální občerstvení na různé oslavy nebo pracovní meetingy. Zkombinujte zdravé ovocné mlsání s pravou belgickou čokoládou a variacemi posypků.

Do kanceláře i na zahradní oslavu

Ať už si chcete ovocný tác vychutnat kdekoliv, pro naše kurýry není žádná destinace problém. Pokud chcete ovocné občerstvení darovat, předejte ho i s osobním vzkazem na kartičce, která je součástí.

Dárková služba Frutiko vyrábí nejen ovocné kytice, ale i kytice z čokolády nebo muffinů, rozváží čerstvě řezané květiny a krabice plné růží, tulipánů nebo gerber. Podívejte se i na sortiment originálních dárků. Vybere si opravdu každý.

mléko, sója, ořechy, mandle, kokos

Banán, Jablka, Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Lískové ořechy, Kokos, Mandle

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Miroslav Kořínek

06.08.2021

Objednáno pro maminku. Byla nadšená. LUXUSNÍ.

Michaela Polická

06.08.2021

Posílala jsem od vás zboží jako dárek, nepopírám, že oproti jiným jste trochu dražší, ale rozhodně kvalita zaručena. Květiny nádherné a čerstvé, bonboniera luxusní, dodání rychlé. Rozhodně to stojí za to a jako dárek výjimečné!

Ivana Gibišová

06.08.2021

Objednala jsem dceři jako odměnu za krásné koncerty. Ovoce bylo čerstvé, obalené v dobré a kvalitní čokoládě, posypané ořechy a kokosem. Bylo to výborné!- Jediná chyba - že jsem objednala malý tác. Jen se po tom zaprášilo.

Jiřina

05.08.2021

V dnešní složité době jsme využili tuto možnost a poslali tác dceři k narozeninám. Velice ji potěšil, a ještě více vnuky. Provedení i doručení super.
Moc děkuji

aja gosau

04.10.2019

Po předešlé zkušenosti s kyticí Zahradní slavnost byla
bonboniéra Ovocný tác opět dokonalá,
vč. dohodnuté doby doručení 100%.
Doporučuji

Andrea Kružíková

12.08.2018

Tác byl objednán na rozlučku do práce, byl naprosto vynikající, ovoce čerstvé a slaďounké, hodně obaleno v oříškách, kokosu a podobně. Moc doporučuji:)

Radka Janúšková

08.02.2018

Tácy jsem měla objednané na svatbu. Byly vynikající a hned se po nich zaprášilo. Můžu všem vřele doporučit :-)

Podobné výrobky

Ovocný mix

Ovocný mix

od 459 Kč

Jahodový tác

Jahodový tác

od 629 Kč

Svatební tác

Svatební tác

od 689 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Zahradní slavnost

Zahradní slavnost

od 1 419 Kč

Ovocný festival

Ovocný festival

od 1 569 Kč

Makronky

Makronky

od 129 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti