Ovocné srdce

Hodnocení:

Složení: Ananas, Jahody, Jablka, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Srdce z ovoce

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Luxusní bonboniéra Ovocné srdce vytvořená z čerstvého ovoce ve tvaru srdíček v čokoládě napoví, že Vám na obdarovaném skutečně záleží. Darujte zdravý a originální dárek z kvalitního ovoce a čokolády svým nejbližším. Bonboniéra Srdce obsahuje jablka, jahody a ananasová srdíčka v čokoládě. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě velká 20 kousků. Potěšte své drahé zdravým a netradičním dárkem.

Chcete něco více okázalého než je bonboniéra, co jisto-jistě vyrazí dech?! Nehynoucí lásku můžete vyznat i originální ovocnou kyticí Z lásky, která dá jasně najevo, že tolik srdíček v kytici představuje Vaše srdce na dlani :)

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Anonymous

06.08.2021

My first time ordering with frutiko will definitely not be my last! The company was recommended to me by a friend of my friend. I was really impressed from start to finish by the high quality experience for the consumer - the website is efficient and simple to navigate, the turnaround is super fast, and the delivery was reliable. I received an email on the day my order was due to be dispatched and if I had any questions I was invited to respond to it. Oh, and the recipient loved the surprise fruit hearts!! Apparently they're really high quality! Thank you!

Elif Gultepe

22.09.2013

Thanks for this amazing box!! I have sent for sister and she loved it a lot. It is a lovely gift. Amazing taste and friendly people. Thanks for all you help :)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti