Registrace

Ovocná pochoutka
Ovocná pochoutka Ovocná pochoutka Ovocná pochoutka

Bonboniéra Ovocná pochoutka

Složení kytice:
Jahody, Banány, Jablka, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda, Kokos, Ořechy,


Velikosti:
Přibližný počet:
Váha:
Cena:
9 ks
0,4 kg
399 Kč
15 ks
0,6 kg
549 Kč
21 ks
0,8 kg
749 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Ovocná pochoutka

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Bonboniéra Ovocná pochoutka z čerstvých jahod, jablek a banánů zdobených bílou a tmavou belgickou čokoládou a oříšky, mandlemi a kokosem předčí klasické čokoládové dezerty. Ovocné bonboniéry Frutiko jsou oblíbenou ovocnou pochoutkou a zároveň chutným poděkováním či dárkem jen tak pro štěstí. Frutiko navíc dbá na kvalitu ingrediencí, vybírá ty nejlepší jahody, šťavnatá jablíčka Granny Smith a banány Chiquita. Kombinace ovoce a belgické čokolády je neodolatelná. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě, velká 20 kousků.

Ovocné bonboniéry a dortové kytice Vám doručíme kamkoli po České republice každý všední den za 169 Kč. Rozvoz po ČR je možné objednat online den před požadovaným doručením a překvapit tak maminku, tetičku či přátele kdekoli po republice. Moment předání dárku kurýrem je příjemným překvapením pro příjemce, který k bonboniéře dostane také blahopřání s Vaším osobním vzkazem či přátelským pozdravem.

Mléko Soja Lískové ořechy Mandle

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Luibov

Thank you very much for your work! Fruity delight was very tasty (I gave)). And this order pleased to give not only woman but also man, the main attention))