Ovocná pochoutka

Hodnocení:

Složení: Jahody, Banán, Kokos, Lískové ořechy, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mandle, čokokousky, Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Ovocná pochoutka

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Bonboniéra Ovocná pochoutka z čerstvých jahod, jablek a banánů zdobených bílou a tmavou belgickou čokoládou a oříšky, mandlemi a kokosem předčí klasické čokoládové dezerty. Ovocné bonboniéry Frutiko jsou oblíbenou ovocnou pochoutkou a zároveň chutným poděkováním či dárkem jen tak pro štěstí. Frutiko navíc dbá na kvalitu ingrediencí, vybírá ty nejlepší jahody, šťavnatá jablíčka Granny Smith a banány Chiquita. Kombinace ovoce a belgické čokolády je neodolatelná. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě, velká 20 kousků.

Ovocné bonboniéry a dortové kytice Vám doručíme kamkoli po České republice. Rozvoz po ČR je možné objednat online den před požadovaným doručením a překvapit tak maminku, tetičku či přátele kdekoli po republice. Moment předání dárku kurýrem je příjemným překvapením pro příjemce, který k bonboniéře dostane také blahopřání s Vaším osobním vzkazem či přátelským pozdravem.

mléko, sója, ořechy, mandle, kokos

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Kateřina Křížová

06.08.2021

Velká spokojenost. Luxusní bonboniéra ??. Překrásné překvapení pro oslaveňkyně ???.

Kája

06.08.2021

Vynikající narozeninový dárek. Oslavenec si pochvaloval čerstvost ovoce a chuť křupkavé čokolády. Dodání bylo o 30 min. dříve než byl domluvený čas. Spokojenost.

Ivana Gibišová

02.02.2018

"Bonboniéra" vypadala naprosto luxusně a opravdu čerstvě. Jediné, co mě opravdu hodně zamrzelo, bylo dodání. Měla jsem objednáno do Balbínova bistra k VYZVEDNUTÍ mezi 14 - 15 hodinou, ale zboží bylo PŔIVEZENO teprve ve 14.30. Myslela jsem, že doba, na kterou zboží objednávám je dobou, kdy si ho UŹ můžu vyzvednout a na něj čekat.

Luibov

16.05.2017

Thank you very much for your work! Fruity delight was very tasty (I gave)). And this order pleased to give not only woman but also man, the main attention))

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti