Registrace

Čokoládový dezert
Čokoládový dezert Čokoládový dezert Čokoládový dezert Čokoládový dezert

Čokoládový dezert

Složení kytice:
Jablka Granny Smith, Banány, Jahody, Čokoláda bílá, Čokoláda tmavá, Kokos,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
35 cm
2,2 kg
1399 Kč
32 cm
1,7 kg
1199 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti

Čokoládový dezert

Kytice Čokoládový dezert z čerstvého ovoce v čokoládě potěší všechny milovníky kvalitního ovoce a čokolády. Dezert z čokolády je stylově aranžován do podoby květiny z ovoce a představuje zdravější variantu než klasický čokoládový dort. Objednejte si květinu Čokoládový dezert online a my Vám tento čokoládový dárek, jako všechny čokoládové kytice čokoládové kytice doručíme kurýrem po Praze sedm dní v týdnu. Dezert z čokolády obsahuje kousky jablek v bílé čokoládě, banány v čokoládě ve tvaru růže v tmavé a bílé čokoládě a jahody v tmavé a bílé čokoládě. Nic nepotěší a nepřekvapí Vaše blízké více, než lahodná a originální květina Čokoládový dezert z kvalitního ovoce a čokolády s krásným blahopřáním v ceně.

Pokud jste "čokoholik" a tuto čokoládovou kytici "nutně potřebujete", ale nebydlíte v Praze, Středočeském kraji ani Brně, nezoufejte! Čokoládový dezert, stejně jako ostatní čokoládové kytice od Frutiko, lze za 250 Kč zaslat na jedno z 89 vlakových nádraží v ČR pomocí služby ČD Kurýr. Tam si jí jen vyzvednete a čokoládová euforie může začít!

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Vackovi

Objednali jsme čokoládový dezert na oslavu kulatin mamince a setkal se s všeobecně kladnými ohlasy. Při obědě dezert zdobil stůl a pak u kafíčka zmizel. Máme z toho hezké fotky. 
TOPlist