Registrace

Valentýnské přání
Valentýnské přání Valentýnské přání Valentýnské přání

Valentýnské přání

Složení kytice:
Jahody, Ananas, Bílá čokoláda, Popcakes,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
35 cm
1,1 kg
949 Kč
38 cm
1,6 kg
1 349 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Přání k Valentýnu

Kytice obsahuje čerstvé ovoce - jahody a ananasy, pečené popcakes a belgickou čokoládu. Váha uvedená u velikosti kytice je bez květináče a obalů.

Valentýnské přání ze šťavnatého ovoce a sladkých popcakes se skvěle hodí jako dárek k Valentýnu pro Vašeho partnera. Zamilovaný vzkaz ke Svatému Valentýnu vytiskneme ke kytici do blahopřání a přidáme k dárkově zabalené objednávce. Inspiraci na romantické i vtipné texty přání krásného Valentýna najdete na naší stránce texty, citáty a básničky do přání. Vaše Valentýnka připojená ke kytici Valentýnské přání může být anonymní, pokud se nepodepíšete. O doručení zamilované kytičky Vás budeme informovat textovou SMS. K Valentýnu můžete objednat také valentýnské dortové nanuky nebo bonboniéru Sladký Valentýn.

Doručení kytic a bonboniér z čerstvého ovoce kurýrem probíhá ve speciálních termoboxech, aby Váš dárek dorazil příjemci čerstvý a nepoškozený.

mléko, sója, lepek

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Pavla Lorencová

Dostala jsem krásně zabalenou kytičku se svým jménem a ještě krásnější básničkou od miláčka. A pak mi jí kolegyně za odpoledne snědly :) Předtím jsem to nikdy neviděla, je to fakt super! Pavla