Valentýnské přání

Hodnocení:

Složení: Bílá čokoláda, cukrová srdíčka, Meloun kantalupe, Čokoláda, Ananas, Jahody, Kokos, Popcakes

Velikost: Výška Váha Cena
35 cm 1.10 kg 999 Kč
38 cm 1.60 kg 1 459 Kč

Přání k Valentýnu

Kytice obsahuje čerstvé ovoce - jahody a ananasy, pečené popcakes a belgickou čokoládu. Váha uvedená u velikosti kytice je bez květináče a obalů.

Valentýnské přání ze šťavnatého ovoce a sladkých popcakes se skvěle hodí jako dárek k Valentýnu pro Vašeho partnera. Zamilovaný vzkaz ke Svatému Valentýnu vytiskneme ke kytici do blahopřání a přidáme k dárkově zabalené objednávce. Inspiraci na romantické i vtipné texty přání krásného Valentýna najdete na naší stránce texty, citáty a básničky do přání. Vaše Valentýnka připojená ke kytici Valentýnské přání může být anonymní, pokud se nepodepíšete. O doručení zamilované kytičky Vás budeme informovat textovou SMS. K Valentýnu můžete objednat také valentýnské dortové nanuky nebo bonboniéru Sladký Valentýn.

Doručení kytic a bonboniér z čerstvého ovoce kurýrem probíhá ve speciálních termoboxech, aby Váš dárek dorazil příjemci čerstvý a nepoškozený.

mléko, sója, lepek, kokos

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Viera V

06.08.2021

Vyber, chut, dorucenie. Skvele, maximalna spokojnost, doporucujem. Dakujem

Pepa L.

26.02.2020

Úžasné, skvělé nápady, Frutiko je nositelem štěstí a radosti...
Kytici jsem dostal a měl jsem velikou radost, a proto i zítra moje přítelkyně dostane krásnou voňavou sladkou ovocnou kytici.

Martin Prejza

08.05.2019

Kytka krásná a dobrá vše ok díky

Jana Klimentová

20.02.2018

Tento kos plný nádherného ovoce jsem dala pritelovi jako darek. Nikdy jsem takovou krasu nevidela opravdu nadhera mohu vsem jen doporucit

Darka K.

17.05.2017

Ovocná květina byla překrásným dárkem a překvapením! Krom toho, že je napohled překrásná, je vytvořena z kvalitních surovin, které jsou zralé a chutné.
I servis , který firma Frutiko nabízí- dovoz kurýrem, byl přesný, dle požadavků.
Firmu budu doporučovat, je to neobvyklé, úžasné.
D.

Veronika S.

02.02.2015

Tohle krásné ovocné překvapení jsem dostala od mé rodiny k narozeninám a vypadala nádherně a chutnala božsky :o) až byla škoda to jíst :) určitě si ještě něco v budoucnu objednáme!!!! děkuji

Pavla Lorencová

18.01.2013

Dostala jsem krásně zabalenou kytičku se svým jménem a ještě krásnější básničkou od miláčka. A pak mi jí kolegyně za odpoledne snědly :) Předtím jsem to nikdy neviděla, je to fakt super!
Pavla

Podobné výrobky

Z lásky

Z lásky

od 1 049 Kč

Miluji Tě

Miluji Tě

od 1 049 Kč

Krásné výročí

Krásné výročí

od 1 039 Kč

Moje srdíčko

Moje srdíčko

od 839 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti