Registrace

Valentýnské přání
Valentýnské přání Valentýnské přání Valentýnské přání Valentýnské přání Valentýnské přání

Valentýnské přání

Složení kytice:
Meloun Kantalup, Meloun cukrový, Jahody, Jablka Granny, Hroznové víno, Ananas, Tmavá čokoláda,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
35 cm
1,8 kg
1 199 Kč
38 cm
2,5 kg
1 499 Kč
40 cm
4,0 kg
2 149 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Přání k Valentýnu

Valentýnské přání ze šťavnatého ovoce, které se skvěle hodí jako dárek k Valentýnu pro Vašeho partnera. Toto netradiční valentýnské přání promění Valentýn v nezapomenutelný zážitek. Vršek této kytice můžeme ozdobit vámi vybraným číslem nebo jménem vyřezaným z ananasu, které jednoduše zadáte při objednávání této kytice do poznámky k objednávce. Až 5 čísel a písmen v ceně Valentýnského přání. Ovocné kytice Valentýnské přání obsahují meloun cukrový a kantalup, hrozny vína, jahody a ananas.

I ovocné bonboniéry potěší jako krásné přání k Valentýnu a jdou poslat po celé České republice jen za 169 Kč až na adresu určení. Celý svět tak bude vědět, jak jste zamilovaní, když své lásce pošlete například ovocnou bonboniéru Valentýnské jahody, posetou cukrovými srdíčky na jahodách namočených v bílé belgické čokoládě.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Pavla Lorencová

Dostala jsem krásně zabalenou kytičku se svým jménem a ještě krásnější básničkou od miláčka. A pak mi jí kolegyně za odpoledne snědly :) Předtím jsem to nikdy neviděla, je to fakt super! Pavla