Sladký Valentýn

Hodnocení:

Složení: Jablka, Banán, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoládové srdce, Čokoláda, Jahody

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.40 kg 459 Kč
15 ks 0.60 kg 639 Kč
21 ks 0.80 kg 869 Kč

Sladký Valentýn - ovocná bonboniéra

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Sladký Valentýn je velmi originální ovocná bonboniéra, která se skládá z čerstvého ovoce namočeného do kvalitní hořké a bílé čokolády a představuje originální dárek k Valentýnu třeba jako zdravá alternativa k tradičním čokoládovým bonboniérám. Pošlete tuto netradiční bonboniéru z ovoce jako Valentýnské překvapení své drahé polovičce domů nebo přímo do práce!

Ovocná bonboniéra Sladký Valentýn obsahuje kousky křupavých jablíček Granny Smith namočených v hořké čokoládě s barevným žíháním, banánů v bílo-hořké čokoládě a šťavnatých jahůdek v bílé čokoládě. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě, velká bonboniéra pak 20. Při výběru si nezapomeňte zvolit velikost, která Vám bude vyhovovat. Kromě ovocné bonboniéry Sladký Valentýn, nabízíme i další výtečné sladkosti jako je Svěží láska nebo Dort srdce z lásky

Tato ovocná bonboniéra Frutiko potěší jako lahodný a zdravý dárek, který ocení přece jenom ženy a dívky, které si hlídají štíhlou linii. Bližší informace o možnostech doručení nalezne na stránkách  Rozvoz květin a dárků. Kromě jedlých květin nabízíme i ostatní dárky jako jsou plyšové výrobky či produkty z textilu jako jsou trička a zástěry.

sója, mléko

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti