Registrace

Sladký Valentýn
Sladký Valentýn Sladký Valentýn Sladký Valentýn Sladký Valentýn

Ovocná bonboniéra Sladký Valentýn

Složení kytice:
Banány, Jablka Granny Smith, Jahody, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoládová srdíčka,


Velikosti:
Váha:
Cena:
0,4 kg
299 Kč
0,6 kg
459 Kč
0,8 kg
609 Kč

 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Sladký Valentýn - ovocná bonboniéra

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Sladký Valentýn je velmi originální ovocná bonboniéra, která se skládá z čerstvého ovoce namočeného do kvalitní hořké a bílé čokolády a představuje originální dárek k Valentýnu třeba jako zdravá alternativa k tradičním čokoládovým bonboniérám. Pošlete tuto netradiční bonboniéru z ovoce jako Valentýnské překvapení své drahé polovičce domů nebo přímo do práce!

Ovocná bonboniéra Sladký Valentýn obsahuje kousky křupavých jablíček Granny Smith namočených v hořké čokoládě s barevným žíháním, banánů v bílo-hořké čokoládě a šťavnatých jahůdek v bílé čokoládě. Standardní bonboniéra obsahuje 15 kousků ovoce v čokoládě, velká bonboniéra pak 20. Při výběru si nezapomeňte zvolit velikost, která Vám bude vyhovovat. Kromě ovocné bonboniéry Sladký Valentýn, nabízíme i další výtečné sladkosti jako je Svěží láska nebo Dort srdce z lásky

Tato ovocná bonboniéra Frutiko potěší jako lahodný a zdravý dárek, který ocení přece jenom ženy a dívky, které si hlídají štíhlou linii. Bližší informace o možnostech doručení nalezne na stránkách  Rozvoz květin a dárků. Kromě jedlých květin nabízíme i ostatní dárky jako jsou plyšové výrobky či produkty z textilu jako jsou trička a zástěry.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší