Valentýnské jahody

Hodnocení:

Složení: Jahody, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Čokoláda jahodová, cukrové krystalky, cukrová srdíčka, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
8 ks 0.20 kg 459 Kč
12 ks 0.50 kg 579 Kč
18 ks 0.70 kg 749 Kč
25 ks 0.90 kg 979 Kč

Bonboniéra Valentýnské jahody

Valentýnská bonboniéra Valentýnské jahody ze šťavnatých jahod v mléčné a červené - jahodové čokoládě, ozdobených červenými cukrovými srdíčky, představuje ideální dárek pro ženu nejen na svátek Svatého Valentýna, ale také třeba k výročí nebo jen tak z lásky. Bonboniéru Valentýnské jahody můžete objednat jednoduše online a nechat ji své milé poslat nejen jako dárek k Valentýnu, ale i k narozeninám či jako vyznání Vašich citů v kteroukoliv roční dobu. Bonboniéra je dárkově zabalená s mašlí a blahopřáním, do kterého vytiskneme text Vašeho valentýnského přání.

Kromě ovocných bonboniér můžete zazářit i dalšími produkty určenými nejen k Valentýnu. Najdete tam jak kytice z čerstvého ovoce, tak ovoce namáčené v belgické čokoládě, tak i Dortové kytice, což jsou pečené kytice poskládané z muffinů v různých tvarech.

mléko, sója, kokos

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Diana

16.05.2017

Výborné, jak jahůdky, tak čokoláda.

Michaela

13.02.2015

Veliké nádherné Valentýnské překvapení. Již teď se těším na narozeniny všech mých blízkých, které budu moci takto potěšit.

Martina

09.02.2014

Krásné! K Valentýnu pošlu jako dárek miláčkovi, určitě ho moc potěší.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti