Registrace

Dort Minnie Mouse
Dort Minnie Mouse Dort Minnie Mouse Dort Minnie Mouse Dort Minnie Mouse Dort Minnie Mouse

Minnie Mouse Dort

Složení kytice:
Dort potažený máslovým krémem s čokoládou, ozdobený jedlým tiskem a fondánem. Obrázky a fotografie na jedlý tisk i barvu krému lze změnit.,


Velikosti:
Výška:
Cena:
14 cm
1 199 Kč
10 cm
1 599 Kč
10 cm
1 999 Kč
10 cm
2 399 Kč

 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Dort Minnie Mousová jedlý tisk

Krásný světle růžový dort s postavičkou Minnie Mouse je skvělý narozeninový dort pro holčičky a dívky, můžeme jej ale na přání připravit i v modré barvě s figurkou Mickey Mouse jako dort pro kluky a chlapce každého věku. Korpus a krém uvnitř dortu si můžete vybrat dle preferencí oslavence. Na výběr je světlý a tmavý piškot nebo korpus red velvet klasický i bezlepkový. Dortový krém můžete zvolit mascarpone se světlou či tmavou čokoládou, krém ze zakysané smetany nebo tvarohu. Figurka Minnie či Mickey Mouse na dortu není 3D ale 2D obrázek jedlý tisk na jedlý papír. Dort je pomazán vrstvou hutnějšího máslového krému s čokoládou, aby na něm obrázky Mickey a Minnie držely.

Narozeninový dort pro holky s Minnie od 1. až do 18. roku doručíme v Praze, Brně i celé ČR

Decentní růžový „nahatý“ dort s obrázky z jedlého tisku je vhodný pro holky od 1 roku až do 18 let i více. Postava Minnie lze totiž nahradit jinými dívčími motivy, nebo dokonce fotografií samotné dívky oslavenkyně. Pokud vybíráte dort pro novorozence nebo batole k 1. či 2. narozeninám, můžete také zvolit místo dortu ovocnou kytici z čerstvého ovoce, například Pro miminko. Ať vyberete cokoli z nabídky, doručíme chlazené a nepoškozené kamkoli v Praze, Brně i celé České republice. Dorty nejdříve za 4-5 dní, ovocné kytice již druhý den od objednání.

Mléko, sója, lepek, vejce

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší