Dort Minnie Mouse

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Jedlý tisk

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 319 Kč
10 cm 1 759 Kč
10 cm 2 199 Kč
10 cm 2 639 Kč

Dort Minnie Mousová jedlý tisk

Krásný světle růžový dort s postavičkou Minnie Mouse je skvělý narozeninový dort pro holčičky a dívky, můžeme jej ale na přání připravit i v modré barvě s figurkou Mickey Mouse jako dort pro kluky a chlapce každého věku. Korpus a krém uvnitř dortu si můžete vybrat dle preferencí oslavence. Na výběr je světlý a tmavý piškot nebo korpus red velvet klasický i bezlepkový. Dortový krém můžete zvolit mascarpone se světlou či tmavou čokoládou, krém ze zakysané smetany nebo tvarohu. Figurka Minnie či Mickey Mouse na dortu není 3D ale 2D obrázek jedlý tisk na jedlý papír. Dort je pomazán vrstvou hutnějšího máslového krému s čokoládou, aby na něm obrázky Mickey a Minnie držely.

Narozeninový dort pro holky s Minnie od 1. až do 18. roku doručíme v Praze, Brně i celé ČR

Decentní růžový „nahatý“ dort s obrázky z jedlého tisku je vhodný pro holky od 1 roku až do 18 let i více. Postava Minnie lze totiž nahradit jinými dívčími motivy, nebo dokonce fotografií samotné dívky oslavenkyně. Pokud vybíráte dort pro novorozence nebo batole k 1. či 2. narozeninám, můžete také zvolit místo dortu ovocnou kytici z čerstvého ovoce, například Pro miminko. Ať vyberete cokoli z nabídky, doručíme chlazené a nepoškozené kamkoli v Praze, Brně i celé České republice. Dorty nejdříve za 4-5 dní, ovocné kytice již druhý den od objednání.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti