Dort s Kinder sladkostmi

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Sladkosti, Čokoláda

Nejdříve za 3 dny
Velikost: Výška Cena
12 cm 1 389 Kč
12 cm 1 729 Kč
10 cm 1 959 Kč

Dort s Kinder sladkostmi

Tento dort z piškotového korpusu a krému z mascarpone a smetany je na vrchu zdobený belgickou čokoládou, čokoládovými kinder sladkostmi a mandlovým fondánem okolo dortu. Dort s kinder čokoládou obsahuje kinder bueno, kinder vajíčka, sušenky Kinder cards a hrocha Kinder Happy Hippo. Kromě dortu s Kinder čokoládami jsou jako dárek pro děti oblíbené také čokoládové kytice s mléčnou čokoládou a kytice z bonbonů. Dort můžete objednat v několika barevných variantách - světlý, tmavý, modrý a růžový. Podobný je také Dort politý čokoládou, který je zdobený ovocem nebo čokoládovými sladkostmi. Všechny dorty připravuje Frutiko těsně před doručením čerstvé z těch nejlepších surovin. Naše šikovné cukrářky Vám připraví i dort na přání dle vašich požadavků.

Dort na zakázku s dopravou po celé ČR

Narozeninový dort pro vás nejenom upečeme, ale doručíme kamkoliv na oslavu nebo domů. K dortu můžete přidat osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičku a před obdarovanému, tudíž dort může být zaslán a jako milé překvapení s dalším blahopřáním. Nezapomeňte dort objednat s předstihem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti