Dort s Kinder sladkostmi

Hodnocení:

Složení: Fondán, Barvivo gelové, Sladkosti

Nejdříve zítra
Velikost: Výška Cena
14 cm 1 319 Kč
12 cm 1 649 Kč
10 cm 1 869 Kč

Dort s Kinder sladkostmi

Tento dort z piškotového korpusu a krému z mascarpone a smetany je na vrchu zdobený belgickou čokoládou, čokoládovými kinder sladkostmi a mandlovým fondánem okolo dortu. Objednat jej můžete v několika barevných variantách, světlý, tmavý, modrý a růžový. Podobný je také ,, Dort politý čokoládou , kde si můžete vybrat jako zdobení ovoce či sladkosti s malou lahvičkou alkoholu. Všechny dorty připravuje Frutiko těsně před doručením čerstvé z těch nejlepších surovin. Naše šikovné cukrářky Vám připraví i dort na přání dle vašich požadavků.

Dort na zakázku s dopravou po celé ČR

Narozeninový dort pro vás nejenom upečeme, ale doručíme kamkoliv na oslavu nebo domů. K dortu můžete přidat osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičku a před obdarovanému, tudíž dort může být zaslán a jako milé překvapení s dalším blahopřáním. Nezapomeňte dort objednat s předstihem.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti