Registrace

Glazovaný dort
Glazovaný dort Glazovaný dort Glazovaný dort Glazovaný dort Glazovaný dort

Glazovaný dort

Složení kytice:
Krémový dort z čokoládové pěny politý čokoládovou glazurou se zdobením.,


Velikosti:
Výška:
Cena:
10 cm
1 099 Kč
10 cm
1 499 Kč
10 cm
1 799 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Glazura - lesklá čokoládová zrcadlová poleva na dortu

Dorty s glazurou jsou velice oblíbené, lesklá zrcadlová poleva neboli mirror glaze jim totiž dodá slavnostní nádech. Tento dort je vytvořený z čokoládové pěny a ozdobený čokoládovou glazurou, která může mít mnoho barev. Glazura jednobarevná může být například bílá, růžová, modrá nebo hnědá a duhová glazura může obsahovat barev několik. Vršek glazury dále zdobí kousky ovoce a čokolády. Narozdíl od dortů pro děti glazované dorty jsou velmi oblíbené pro dospělé.

Náš recept na dort s lesklou zrcadlovou stékající čokoládovou polevou

Nejsnažší recept na glazuru na dort obsahuje kondenzované mléko, vodu, cukr a želatinu. Naše glazura obsahuje dále ztužovadla, aby v pořádku vydržela. I tak ale neumíme tento speciální lesklý barevný dort s glazurou doručit kamkoliv po republice ale jej doručit jen po Praze a okolí, jelikož je glazura na převoz velmi citlivá.

Mléko, sója, lepek, vejce. Uchovejte v chladu (5°C), spotřebujte do 48 hodin od doručení. Mimo Středočeský kraj doručujeme šokově mražené, nechte 2-3h rozmrznout v lednici.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Michaela

Považuji se za již stálého zákazníka Frutika, narozeninové dorty tyto glazované jsme měli již tři. Fialový viz foto byl náš. Výborná chuť a suprová trefa do požadovaných barev zajišťuje 1000% spokojenost nejen oslavence, ale i hostů na oslavě. Bezlepkový kokosový je pro velké milovníky rafaela. MŇAM, ještě teď se nám sbíhají sliny. Děkujeme, doporučujeme na každé akci, kde nás Frutiko doprovází.