Glazovaný dort

Hodnocení:

Složení: Glazura

Nejdříve za 3 dny Pouze Praha a okolí
Velikost: Výška Cena
6 cm 1 259 Kč
6 cm 1 719 Kč
6 cm 2 069 Kč

Glazura - lesklá čokoládová zrcadlová poleva na dortu

Dorty s glazurou jsou velice oblíbené, lesklá zrcadlová poleva neboli mirror glaze jim totiž dodá slavnostní nádech. Tento dort je vytvořený z čokoládové pěny a ozdobený čokoládovou glazurou, která může mít mnoho barev. Glazura jednobarevná může být například bílá, růžová, modrá nebo hnědá a duhová glazura může obsahovat barev několik. Vršek glazury dále zdobí kousky ovoce a čokolády. Narozdíl od dortů pro děti glazované dorty jsou velmi oblíbené pro dospělé.

Náš recept na dort s lesklou zrcadlovou stékající čokoládovou polevou

Nejsnažší recept na glazuru na dort obsahuje kondenzované mléko, vodu, cukr a želatinu. Naše glazura obsahuje dále ztužovadla, aby v pořádku vydržela. I tak ale neumíme tento speciální lesklý barevný dort s glazurou doručit kamkoliv po republice ale jej doručit jen po Praze a okolí, jelikož je glazura na převoz velmi citlivá.

lepek, vejce, mléko, sója

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

S jakým předstihem dort objednat?

Klasické pečené dorty je potřeba objednat nejméně tři dny před požadovaným doručením, doporučujeme ale objednávat s větším předstihem.

Hodnocení zákazníků

Valerija A.

06.08.2021

Dort je krásný, výborná chuť. Vše proběhlo v pořádku a překvapení se povedlo. Doporučuji! :)

Michaela

06.08.2021

Považuji se za již stálého zákazníka Frutika, narozeninové dorty tyto glazované jsme měli již tři. Fialový viz foto byl náš. Výborná chuť a suprová trefa do požadovaných barev zajišťuje 1000% spokojenost nejen oslavence, ale i hostů na oslavě. Bezlepkový kokosový je pro velké milovníky rafaela. MŇAM, ještě teď se nám sbíhají sliny. Děkujeme, doporučujeme na každé akci, kde nás Frutiko doprovází.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti