Pro holčičku

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Jablka, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Červené kakaové máslo, Meloun kantalupe, Čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
25 cm 0.90 kg 839 Kč
30 cm 1.20 kg 1 069 Kč

Minnie ovocná kytice pro holčičky

Roztomilá Minnie na hrníčku, růžová čokoláda na ananasu, jablkách a jahodách, to je nádherný dárek pro holčičky k narozeninám, svátku, nebo jejich úspěchů. Originální ovocná kytice vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Zdravý a chutný dárek je vyroben z prvotřídních surovin. Ovoce je vždy čerstvé před každou výrobou a máčeno v pravé belgické čokoládě. Ovocná kytice bude jistě ozdobou každé dětské oslavy. Do dětské ovocné kytičky můžete přiobjednat srdíčko nebo kolečko se jménem, krátkým vzkazem nebo číslem, aby byl dárek ještě více osobnější.

Ovocná kytice a dárek k tomu

Dárková služba Frutiko nabízí nejenom krásné ovocné kytice, ale i čokoládové kytice nebo dortové a netradiční dárky k různým příležitostem. Podívejte se na nabídku a nechte se inspirovat. Ovocné kytice rozvážíme po celé České republice 7 dní v týdnu. Ke každému produktu můžete zanechat osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičku.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Pro děti

Pro děti

od 1 039 Kč

Kytice růží

Kytice růží

od 1 039 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti