Růžový dárek

Hodnocení:

Složení: Jahody, Čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Tmavá čokoláda, čokokousky, Růžové hoblinky

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
9 ks 0.20 kg 459 Kč
12 ks 0.50 kg 579 Kč
18 ks 0.70 kg 749 Kč
25 ks 0.90 kg 979 Kč

Růžový dárek

Počet kusů ovoce v krabičce záleží na velikosti dodávaného ovoce. 

Sladké jahody namáčené v čokoládě a posypané čokoládovými hoblinkami, kdo by odolal? Do růžova laděná ovocná bonboniéra se skvěle hodí na každou dámskou jízdu jako malé občerstvení nebo jako pozornost dívce či ženě. Bonboniéra je vyráběna z těch nejlepších surovin, jako jsou čerstvé jahody a pravá belgická čokoláda. Vše je zabaleno vždy těsně před vypravením k obdarovanému. Pokud byste chtěli k bonboniéře přidat ještě dárek, podívejte se na Frutiko nabídku, ve které jistě najdete to pravé pro jakoukoliv příležitost.

Osobní převzetí nebo doručení kurýrem

Frutiko dárková služba má provozovnu v Praze a v Brně, kde je možné si objednávky vyzvednout osobně. Kurýři Vám ale dárek dovezou kamkoliv si budete přát. Objednejte online, přidejte osobní vzkaz, který bude vytištěn na kartičce, a kurýři se o vše ostatní již postarají.

mléko, sója

Jahody, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Mléčná čokoláda - sušené mléko, kakaová hmota., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza., Čokoládové tyčinky, Čokokousky - Kakaová pasta, cukr, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma, Růžové hoblinky - poleva, kakaové máslo, sušené MLÉKO, sušená syrovátka, barvivo E120

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Jitka Novotná

08.11.2021

Vše proběhlo perfektně, děkuji za Vaše služby i luxusní produkty

Kateřina Hudíková

06.08.2021

Děkuji za službu a určitě se na vás znovu obrátím! Jahůdky jsem poslala rodičům. Byli mile překvapení, dárek se jim líbil vzhledově, i si na něm moc pochutnali!!! Doporučuji!

Martina K.

06.08.2021

luxusní, jako vždy, jahody čerstvé, chutné, provedení tiptop.

Lenka Doležalová

08.05.2019

Poslala jsem ňamku dceři k narozeninám, byla z ní nadšená. Vřele doporučuji.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti