Registrace

Sladký dárek
Sladký dárek Sladký dárek Sladký dárek Sladký dárek Sladký dárek

Sladký dárek

Složení kytice:
Meloun cukrový, Jablka, Hroznové víno, Jahody, Ananas, Tmavá čokoláda, Meloun Kantalup,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
28 cm
1,3 kg
899 Kč
32 cm
1,8 kg
1 199 Kč
35 cm
2,2 kg
1 499 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Sladký dárek

Kytice Sladký dárek překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k svátku či dárek k výročí. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci medového melounu, šťavnatých jahod, ananasu, hroznového vína a zelených jablek zdobených hořkou čokoládou potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc lze kytici ještě více personalizovat tím, že Vám do ní za malý příplatek přidáme ananasové kolečko nebo ananasové srdce namočené v hořké čokoládě, na nějž bílou čokoládou napíšeme jméno, číslo či krátký vzkaz. Sladký dárek tak může potěšit Vaše přátele, kolegy v práci, rodinu i kohokoli, kdo má rád ovoce!

Ovocné kytice z čerstvého ovoce a čokolády potěší stejně mladé i starší! Například kytice z bonbonů je vynikající dárek pro děti, které jistě ocení nejen hravost barev, originální nápad, ale hlavně že to mohou celé sníst! Frutiko nabízí také originální dárek pro přítele a dárek pro přítelkyni k Valentýnu .

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Viktor Holý

Dobrý den, chci vám poděkovat za profesionální doručení sladkého dárku manželce do porodnice, byla nadšená. Chválím Vás kudy chodím :) Viky