Registrace

Sladký dárek
Sladký dárek Sladký dárek Sladký dárek Sladký dárek Sladký dárek

Sladký dárek

Složení kytice:
Meloun cukrový, Jablka, Hroznové víno, Jahody, Ananas, Tmavá čokoláda, Meloun Kantalup,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
28 cm
1,1 kg
899 Kč
32 cm
1,9 kg
1 199 Kč
35 cm
2,6 kg
1 499 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Sladký dárek

Kytice Sladký dárek překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k svátku či dárek k výročí. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci sladkého melounu, šťavnatých jahod, ananasu, hroznového vína a zelených jablek zdobených hořkou čokoládou potěší jako originální dárek ke každé příležitosti. Navíc lze kytici ještě více personalizovat tím, že Vám do ní za malý příplatek přidáme až 5 písmen jména, 5 číslic symbolizujících pro Vás významné datum nebo ananasové srdce namočené v hořké čokoládě, na nějž bílou čokoládou napíšeme Váš osobní krátký vzkaz či heslo. Sladký dárek tak může potěšit Vaše přátele, kolegy v práci, rodinu i kohokoli, kdo má rád ovoce!

Ovocné kytice z čerstvého ovoce a čokolády potěší stejně mladé i starší! Například kytice z bonbonů je vynikající dárek pro děti, které  jistě ocení nejen hravost barev, originální nápad, ale hlavně že to mohou celé sníst! Frutiko nabízí také originální dárek pro přítele a dárek pro přítelkyni k výročí .

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Viktor Holý

Dobrý den, chci vám poděkovat za profesionální doručení sladkého dárku manželce do porodnice, byla nadšená. Chválím Vás kudy chodím :) Viky 
TOPlist