Dortové srdce

Hodnocení:

Složení: Čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda jahodová, Kakao, Popcakes, Červené kakaové máslo

Velikost: Počet Cena
30 ks 839 Kč
45 ks 1 129 Kč
60 ks 1 419 Kč

Dortové srdce

Dort ve tvaru srdce složený z malých lahodných muffinů ve tvaru srdíček, politých luxusní belgickou čokoládou v tmavé a růžovo-červené barvě představuje neotřelý dárek z lásky. Tento srdcový dort můžete online objednat a poslat Vaší přítelkyni či manželce například jako dárek k výročí. Lehké a lahodné dorty ve tvaru kytic vytváří Frutiko z kvalitních surovin a pravé belgické čokolády, Vašim blízkým tedy jistě zachutnají a svou originalitou je také překvapí. Kytice z dortů ve tvaru srdce se kromě jiných příležitostí hodí také na svatbu jako dekorace a občerstvení zároveň. Všechny ženy ocení a pochutnají si na úžasném srdcovém dortu.

Všechny dortové kytice za Vámi umí dorazit až domů na určenou adresu pomocí externí kurýrní služby za 169 Kč. Pokud k dortové kytici objednáte třeba i ovocnou nebo čokoládovou kytici, které jsou křehčí na převoz, ani tak není nic nemožné. Nabízíme totiž několik způsobů dopravy, kterými se dají poslat prakticky všechny naše produkty!

mléko, sója, lepek, vejce

Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Čokoláda jahodová - sušené MLÉKO, barvivo: E120, E129, glycerol (422), lecitin (322), Kakao, Popcakes - pšeničná mouka, cukr, rostlinný tuk (palmový a slunečnicový), modifikovaný škrob, dextroza, sušené bílky, pečící prášek (E450, E500), odtučněné sušené mléko, regulátor vlhkosti: sorbitol. emulgátory: sojový lecitin, E472e, sůl, aroma., Kakaové máslo, lyofilizovaný prášek z jahod, cukr, plnotučné sušené MLÉKO, přírodní vanilkové aroma

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Míša K.

18.02.2015

Byl to ten nejlepší valentýnský dárek. Kytička nádherně vypadá a je opravdu velmi chutná :)

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti