Box uzenin s pivem

Hodnocení:

Složení: Pareničky uzené, Cherry rajčata, Papriky mini, Okurka, Hrozno, Alkohol - kupující objednávkou potvrzuje, že je starší 18ti let, Čabajská klobása , Sýr Gouda, Čili papričky, Mandle, Uherský klobása, Kabanos vepřový

Velikost: Výška Váha Šířka Cena
30 cm 1.10 kg 17 cm 1 259 Kč
32 cm 1.90 kg 21 cm 2 409 Kč

Dárkový box s uzeninami a pivem pro muže

Černá dárková krabice pro chlapa plná kvalitních prémiových uzenin a dalších slaných delikates, které milují nejen muži. Tento gurmánský dárkový balíček pro muže obsahuje oblíbené masové delikatesy - uzeniny, klobásy a salámy jako uherák, čabajka, kabanos, gothaj, vysočina či šunkový salám. Vedle kvalitních masových výrobků zde najdete také polotvrdé sýry typu eidam, gouda a chedar, plísňové sýry hermelín a uzené sýry parenica, oštiepok a korbáčky. Sýrové a masové delikatesy jsou doplněné o čerstvou zeleninu - cherry rajčata, papriky a chilli papričky, a dále láhev pivního speciálu.

Dárková bedna pro chlapy s masem

Papírová dárková bedna narvaná těmi nejlepšími uzeninami, masovými dobrotami a delikatesami je skvělý dárek pro muže masožrouty. Pokud chcete dárek pro pivaře vyberte dárkový koš s uzeninami a flaškou pivního speciálu. Tento masový dárkový koš je lepší než jen dárkové balení salámů a uzenin nejen pro svoje bohaté složení, ale také luxusní reprezentativní vzhled.

mléko, sója, ořechy, mandle

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Modrý dort

Modrý dort

od 839 Kč

Ovocný festival

Ovocný festival

1 569 Kčod 1 365 Kč

Slané jahody

Slané jahody

od 459 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti