Registrace

Klobásová kytice
Klobásová kytice Klobásová kytice Klobásová kytice Klobásová kytice

Kytice z klobás a uzenin

Složení kytice:
klobásky, uzeniny, sýr eidam, uzený sýr, rajčata, okurky, hrozno,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
30 cm
1,2 kg
999 Kč
32 cm
2,0 kg
1 549 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Klobásová kytice pro muže a milovníky uzenin

Salámové kytice jsou oblíbeným dárkem pro muže, který je chutný, originální a vtipný. Frutiko vyrábí především zdravé ovocné kytice, pro milovníky uzenin jsme ale vytvořili výjimečně tuto kytici z klobás, sýrů a zeleniny. Hodí se na narozeninovou oslavu i jen tak večer k pivu pro dorbou náladu. Pro ty, kteří raději pijí víno je v nabídce také sýrová kytice k vínu, která neobsahuje maso ale pouze sýry, ovoce a zeleninu. večer ve dvou. Kytice obsahuje sýr, cherry rajčata, okurku, hroznové víno a meloun. Je to dokonalé skloubení chutí k popijení vína.

Klobásové a salámové kytice jinak

Některá květinářství nabízí salámové a klobásové kytice do kterých kombinují celé dlouhé párky a různou zeleň. Naše klobásová kytice je trochu jiná - je celá jedlá, navíc klobásy a salámy jsou v ní nakrájené spolu se sýrem a zeleninou, takže ji můžete rovnou otevřít a konzumovat.

Mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Kamila V.

Krásná, chutná, čerstvá, věnovala jsem ji jako dárek a měla jsem s kyticí úspěch. Děkuji Profesionální jednání, pan kurýr velmi vstřícný a příjemný. Všem určitě doporučuji.