Sladký polibek

Hodnocení:

Složení: Ananas, Jahody, Jablka, Pomeranč, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
25 cm 1.20 kg 999 Kč

Ovocná kytice Sladký polibek

Mlsat ovoce během letních dnů je to nejlepší osvěžení, které existuje. Barevné sladění ananasu, jahod, jablek a pomeranče v našem Sladkém polibku potěší nejen oči, ale i Vaše chuťové pohárky. Ovocná kytice je originální dárek a překvapení pro Vaše blízké nebo jako chutná dekorace k rodinným oslavám nebo grilovačkám s přáteli. Ovoce v kytici je vždy čerstvé a vyráběné chvilku před odesláním.

Šťavnatý dárek pro každého

Ovocné kytice se hodí jako dárek nebo překvapení opravdu pro každého. Děti i dospělí si zamilují sladkou chuť ovoce, některé kousky jsou dokonce namočené v kvalitní belgické čokoládě. S naším doručením kamkoliv po České republice se můžete spolehnout, že obdarovaného zastihneme a kytici s Vaším přáním v pořádku předáme. Podívejte si i do nabídky dárků nebo ovocných bonboniér, které můžete ke kytici přidat.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Zdeňka

09.02.2024

Květina měla obrovský úspěch. Krásně sestavená a čerstvá s výbornou čokoládou… komunikace a doručení bylo na jedničku s hvězdičkou.

Jana

03.03.2022

Kytice byla pro syna k narozeninám. Hned, jak ji převzal, volal, že je fantastická a hned se do ní pustí. Chválím výrobek, super servis a rychlé, kvalitní dodání. hezký a tvořivý čas přeji všem ve Frutiku.

Martina

23.10.2021

Naprostá krása na pohled a ještě lepší na chuť! Obdarovaná zcela unešená, takže očekávání předčeno :)

Lukáš Jadrný

06.08.2021

Velmi hezký nápad a v reálu vypadá dárek také moc pěkně. Bohužel radost z překvapení kazí systém doručování, jelikož obdarovanému dorazí předem sms s informací o doručení, takže se mne i obdarovaná předem dotazovala o co se jedná a zda to má převzít. Rovněž nelze stanovit při objednávce konkrétnější dobu doručení. Tento produkt se tedy hodí v případech kdy nechete někoho vyloženě překvapit

Hana

06.08.2021

Dárek splnil účel a opravdu udělal radost. Navíc skvěle chutnal a dodal na jaře tolik potřebné vitaminy. Děkujeme za perfektní doručení a spolupráci.

JAN

08.05.2019

Skvělá volba. Dárek se líbil. Oceňuji čerstvost, rychlost dodání. Neobjednával jsem poprvé a pevně věřím že ne naposled!

Děkuji

Podobné výrobky

Ovocný sen

Ovocný sen

od 1 039 Kč

Čokoládové jahody

Čokoládové jahody

od 1 099 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti