Registrace

Pomerančová zahrada
Pomerančová zahrada Pomerančová zahrada Pomerančová zahrada Pomerančová zahrada

Pomerančová zahrada

Složení kytice:
Meloun cukrový, Jahody, Jablka, Pomeranče, Meloun Kantalup, Ananas, Hrozny, Tmavá čokoláda, Salát,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
26 cm
1,8 kg
1 199 Kč
32 cm
2,6 kg
1 699 Kč
35 cm
3,4 kg
2 099 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Pomerančová zahrada

Květina Pomerančová zahrada, dekorace z čerstvého ovoce a čokolády vhodná na firemní večírky, rodinné sešlosti i svatební hostiny. Tato pomerančová dokonalost je vytvořená z čerstvého a lahodného ovoce, pomerančů, hroznového vína, ananasů zdobených čokoládou, jahod a exotických melounů. Ovocná dekorace Zahrada z pomerančů potěší jako dárek ke každé příležitosti a hodí se také na grilovačky a rodinné oslavy, nejen ty zahradní. Dekorace z ovoce a čokolády Vaše blízké nadchne.

Poslat květiny nebo bonboniéru, to už tu bylo, ale poslat kytice z ovoce, ovocné bonboniéry nebo čokoládový dezert, to je naprosto jedinečný způsob, jak překvapit a potěšit Vaše blízké! Navíc v každé roční době tělo potřebuje vitamíny a v ovoci jich je přece tolik! A čokoláda že není dietní? Čokoláda je z kakaových bobů, ty jsou semeny kakaovníku, kakaovník je strom, takže logicky čokoláda je vlastně taky ovoce ;)

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Soňa Tauchová

Zdravim objednali jsme tuhle kytici kolegyni na oslavu po práci. Dorazila krásně zabalená i s naší básničkou :) Jitka má ráda kiwi, takže úspěch byl zaručen, akorát ty pomeranče se na konzumaci v zasedačce moc nehodily, jinak spokojenost. Soňa