Valentýnský balíček

Hodnocení:

Složení: Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Čokoláda jahodová, cukrové krystalky, cukrová srdíčka, Krém na cupcakes, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Jahody, Muffiny, Fondán, Jedlý tisk, Tmavá čokoláda

Velikost: Přibližný počet Váha Cena
11 ks 0.50 kg 599 Kč
14 ks 0.90 kg 849 Kč

Dárkový balíček k Valentýnu

Valentýnský balíček dobrot pro dva obsahuje čerstvé jahody v belgické čokoládě a lahodné nadýchané cupcakes s krémem z mascarpone a belgické čokolády. Větší sada má navíc ještě dortové nanuky ve tvaru srdíček. Vše je zdobené červenou (bílou obarvenou) a mléčnou čokoládou a valentýnskými motivy - srdíčky a pusinkami. Cupcakes obsažené v tomto balíčku jsou zdobené čokoládovým a jahodovým krémem a jeden z cupcaků má na vršku fondán s jedlým tiskem a nápisem Happy Valentines Day. Dárkový set je zabalený do kraftové krabičky s průhledným víkem, mašlí a blahopřáním s vaším textem přání k Valentýnu pro partnera.

Balíček pro dva plný dobrot

Co dělat na Valentýna ve dvou doma? Pokud nevyrazíte večer do restaurace, na wellness nebo relaxační pobyt ve dvou, můžete si užít Valentýn v klidu sami doma. K valentýnské večeři a skleničce šampaňského je valentýnská krabička jahod a cupcakes od Frutiko ideální sladkou tečkou. Doručujeme kamkoli po Praze, Brně a celém Česku.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti