Registrace

Růže v květináči
Růže v květináči Růže v květináči Růže v květináči

Květináč trsových růží

Složení kytice:
Trsové růže,


Velikosti:
Cena:
249 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Mini růže v květináči na zahradu, balkon i do interiéru

Mini růže neboli trsové růže v květináči jsou rostliny pokojové i venkovní. V květináči a dárkovém balení je můžete dát jako dárek, buď samostatně nebo v kombinaci například s ovocnou bonboniérou. Klasické dlouhé řezané růže v pugétu nebo flowerboxu vydrží čerstvé jeden až dva týdny, pak uvadnou. Rostliny růže v květináči lze pěstovat jako pokojové i venkovní na zahradě, na balkoně i domu. Potřebují světlé místo, pravidelné přiměřené zalévání a mírné přihnojování půdy substrátem pro růže.

Květiny jako dárek s doručením po celé ČR

Květiny obecně jsou jeden z nejlepších nápadů na dárek, protože potěší každého a nepatří mezi zbytečnosti na které se jen práší. S možností objednání květin online a doručením kamkoli po republice plní účel komfortní dárkové služby.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Jana Melicharová

Vážení, objednávala jsem a nechávala poslat květiny úplně poprvé v životě, a jsem velmi spokojena?? Moc děkuji jmenovitě paní Chaloupkové, která zásilku doručovala. Při dodávání došlo k drobné komplikaci, kterou paní Chaloupková hravě zvládla, při komunikaci byla velmi příjemná. Poděkování patří samozřejmě celému týmu, který byl v mé objednávce zainteresován. Děkuji a přeji vám všem jen to nejlepší. S ♥️ Jana Melicharová