Mikulášská nadílka

Hodnocení:

Složení: Meloun kantalupe, Olejová potravin. barva, Čokoláda, Ananas, Hrozno, Jahody, Meloun medový, Jablka, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
25 cm 0.70 kg 769 Kč

Zdravá Mikulášská nadílka z čerstvého ovoce

Mikulášská nadílka je ovocná kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády, která představuje originální a zdravý dárek k Mikuláši pro děti i dospělé. Na rozdíl od Mikulášského dárkového koše je v této nadílce čerstvé ovoce nakrájené na malé kousky a naaranžované do keramického hrnečku. Kytice obsahuje meloun cukrový a kantalup, jahody v belgické čokoládě, sněhuláka z hroznového vína v bílé čokoládě a ananas ve tvaru andělíčků a vánočního stromku v tmavé a bílé belgické čokoládě.

Mikulášské balíčky s ovocem

Pokud Vašim dětem chystáte každý rok mikulášský balíček, jistě si lámete hlavu nad tím, co do dárkového balíčku k Mikuláši dětem dát, aby byl zdravý a ne jen plný sladkostí. Malá ovocná kytice je ideální nejen tím, že je zdravá a originální, ale také proto, že ji můžete objednat on-line a nechat ji svým dětem doručit kamkoliv po republice.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Petra Hlavkova

16.05.2017

Naprosto úžasná nadílka která udělala hned 2x radost.Mne a pak i obdarovanému

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti