Set minidezertů

Hodnocení:

Složení: Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Čokoláda jahodová, Čokoládové ozdoby, Krém zakysaná smetana, Krém na cupcakes, Kakao, Tartaletky, Tiramisu, Panacotta, Makronky, Potravin. barva (glycerol, barvivo, emulgátor), Čokoláda, Dortové nanuky, Popcakes

Nejdříve za 3 dny Pouze Praha a okolí
Velikost: Přibližný počet Cena
42 ks 1 889 Kč

Mini dezerty a mini zákusky na oslavu či raut

Tato krabice malých zákusků obsahuje tartaletky s ovocem - jahodami a lesními plody, mini cupcakes, popcakes, malé panacotty a tiramisu v průhledných plastových vaničkách, makronky, dortové nanuky a dortová srdíčka z korpusového těsta smíchaného s krémem z mascarpone a belgické čokolády. Sladké dortíky jsou vyráběné z kvalitních čerstvých ingrediencí. Barvu čokolády, zdobení, vzhled i tvar mini dortíčků Vám uděláme na zakázku podle přání. Stačí napsat Vaše požadavky do online objednávky nebo se s námi domluvit telefonicky.

Malé dortíky připravíme na svatbu i firemní akci

Všechny druhy malých zákusků - koláčky tartaletky, makronky, dezerty v malých plastových skleničkách, cupcaky a další připravíme rádi také na Vaaši svatbu jako svatební občerstvení na svatební raut. Design sladíme s barvou svatby, počet kusů upravíme podle počtu svatebních hostů - může to být balíček mix dezertů pro 40-50 osob ale klidně pro velké svatby o sto i více lidech. To samé platí pro občerstvení na firemní akce - dezerty barevně sladíme s Vaším brandem a můžeme je opatřit i jedlým logem. tvořené popcakes, dorty a muffiny.

lepek, vejce, mléko, sója

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti