Set minidezertů

Hodnocení:

Složení: Krém zakysaná smetana, Krém na cupcakes, Kakao, Tartaletky, Tiramisu, Panacotta, Makronky, Dortové nanuky, Popcakes, Tmavá čokoláda, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Čokoláda jahodová, Čokoládové ozdoby

Nejdříve zítra Pouze Praha a okolí
Velikost: Přibližný počet Cena
42 ks 1 799 Kč

Mini dezerty a mini zákusky na oslavu či raut

Tato krabice malých zákusků obsahuje tartaletky s ovocem - jahodami a lesními plody, mini cupcakes, popcakes, malé panacotty a tiramisu v průhledných plastových vaničkách, makronky, dortové nanuky a dortová srdíčka z korpusového těsta smíchaného s krémem z mascarpone a belgické čokolády. Sladké dortíky jsou vyráběné z kvalitních čerstvých ingrediencí. Barvu čokolády, zdobení, vzhled i tvar mini dortíčků Vám uděláme na zakázku podle přání. Stačí napsat Vaše požadavky do online objednávky nebo se s námi domluvit telefonicky.

Malé dortíky připravíme na svatbu i firemní akci

Všechny druhy malých zákusků - koláčky tartaletky, makronky, dezerty v malých plastových skleničkách, cupcaky a další připravíme rádi také na Vaaši svatbu jako svatební občerstvení na svatební raut. Design sladíme s barvou svatby, počet kusů upravíme podle počtu svatebních hostů - může to být balíček mix dezertů pro 40-50 osob ale klidně pro velké svatby o sto i více lidech. To samé platí pro občerstvení na firemní akce - dezerty barevně sladíme s Vaším brandem a můžeme je opatřit i jedlým logem. tvořené popcakes, dorty a muffiny.

mléko, sója, lepek, vejce

Jak dlouho vydrží pečené produkty?

Dorty, cupcakes, dortové kytice a další zákusky doporučujeme spotřebovat co nejdříve, ideálně ihned po doručení nebo do 24 hodin. Pečené produkty pro vás chystáme čerstvé tesně před doručením, korpusy a piškoty pečeme jeden den předem. Produkty, které obsahují krém uchovejte v lednici, dortové kytice bez krému stačí skladovat na chladném místě. Maximální doba spotřeby je 48 hodin, po této době se krém může začít kazit a piškot může začít tvrdnout - okorat.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Cupcakes s krémem MIX

Cupcakes s krémem MIX

349 Kčod 319 Kč

Makronky

Makronky

od 119 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti