Růžové gerbery puget

Hodnocení:

Složení: Trsové růže, Eukalypt, Gerbery

Velikost: Cena
1 149 Kč

Pugét růžových gerber s eukalyptem

Dárková služba Frutiko představuje naši úplnou novinku!  Krásné květinové pugéty s výběrem z těch nejčerstvějších květin, pugét se skládá z následujících druhů květin:

Růžové růže jsou známkou noblesy, ženskosti a elegance. Gerbera je květina, která symbolizuje nevinnost, věrnost a oddanost a hodí se k vyjádření těch nejsilnějších citů. Karafiát je květina okouzlení, vábí a láká svou pestrostí. 

Frutiko kytice nabízíme v několika variantách. Květiny dejte po doručení do vody a přidejte živiny v prášku. Květiny vydrží čerstvé 4-5 dní.

Frutiko květinářství doručuje květiny kurýrní službou na Vámi zvolenou adresu, kamkoliv po ČR. Cena za službu je 169 Kč, a funguje od úterý do pátku. V Praze a Středočeském kraji můžete zvolit doručení kurýrní službou Frutiko, která je k dispozici každý den. Více o možnostech doručení čerstvých květin, ale i jedlých kytic jako je např. Zamilovaná kytička Frutiko, naleznete na stránkách Doručení květin a dárků.

Trsové růže, Eukalypt, Gerbery

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti