Registrace

Růžové gerbery puget
Růžové gerbery puget Růžové gerbery puget Růžové gerbery puget

Růžové gerbery

Složení kytice:
Fotografie je pouze ilustrační, barevné odstíny se mohou lišit podle aktuální dostupnosti květin. Složení: gerbery, trsové růže, eukalypt,


Velikosti:
Cena:
999 Kč

 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Pugét růžových gerber s eukalyptem

Dárková služba Frutiko představuje naši úplnou novinku!  Krásné květinové pugéty s výběrem z těch nejčerstvějších květin, pugét se skládá z následujících druhů květin:

Růžové růže jsou známkou noblesy, ženskosti a elegance. Gerbera je květina, která symbolizuje nevinnost, věrnost a oddanost a hodí se k vyjádření těch nejsilnějších citů. Karafiát je květina okouzlení, vábí a láká svou pestrostí. 

Frutiko kytice nabízíme v několika variantách. Květiny dejte po doručení do vody a přidejte živiny v prášku. Květiny vydrží čerstvé 4-5 dní.

Frutiko květinářství doručuje květiny kurýrní službou na Vámi zvolenou adresu, kamkoliv po ČR. Cena za službu je 169 Kč, a funguje od úterý do pátku. V Praze a Středočeském kraji můžete zvolit doručení kurýrní službou Frutiko, která je k dispozici každý den. Více o možnostech doručení čerstvých květin, ale i jedlých kytic jako je např. Zamilovaná kytička Frutiko, naleznete na stránkách Doručení květin a dárků.

Květinám po doručení ustřihněte stonky, dejte do vody a přidejte živinu v prášku. Květina vydrží 4-5 dní.

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší