Ananasový sen

Hodnocení:

Složení: Jahody, Kiwi, Tmavá čokoláda, Meloun kantalupe, Čokoláda, Ananas, Hrozno

Velikost: Výška Váha Cena
25 cm 1.20 kg 1 049 Kč
28 cm 1.70 kg 1 469 Kč
30 cm 2.20 kg 1 839 Kč

Ananasový sen

Ananasový sen je zcela jedlá ovocná kytice plná vitamínů, vytvořená z ananasu, sladkého melounu kantalup, hroznů a lahodné čokolády. Ovocné kytice Frutiko splní Vaše vysoké nároky na originální a stylový dárek pro Vaše nejdražší a stejně tak tato kytice Ananasový sen. Recept na netradiční dárek vhodný pro každou příležitost se ukrývá především v originálním nápadu, jímž květiny a bonboniéry z čerstvého ovoce bezesporu jsou.

Těm, kteří mají rádi sladký ananas zachutná nejen Ananasový sen, ale také kytice Kokosový sníh, kde jsou ananasové kytičky a kousky šťavnatých jablíček namočeny do bílé belgické čokolády namočené v kokosu. Tato kombinace se může zdát na první pohled zvláštní, ale kdo jednou ochutná, okamžitě pochopí, že to je bezkonkurenční spojení chutí!

Dezert ananasový sen, recept na ananasové řezy

Zatímco náš Ananasový sen je kytice z ovoce, na internetu a v pořadu prostřeno se proslavil dezert ananasový sen, což jsou jednoduché řezy vytvořené ušleháním pomazánkového másla, cukru, pudinkového prášku a vanilkového cukru. Tento krém se natře na vychladlou buchtu a pocáká čokoládou. Narozdíl od tohoto dezertu jsou ovocné kytice bezlepkové, s malým množstvím cukru v kvalitní belgické čokoládě.

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Katka Petrošová

12.06.2013

Veliká spokojenost a ohromná dobrota, kombinace ananasu s čokoládou je skvělá!

Podobné výrobky

Ovocný sen

Ovocný sen

od 1 039 Kč

Kokosový sníh

Kokosový sníh

od 1 039 Kč

Jahodová kytice

Jahodová kytice

od 999 Kč

Čokoládové jahody

Čokoládové jahody

od 1 099 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti