Registrace

Ananasový sen
Ananasový sen Ananasový sen Ananasový sen Ananasový sen Ananasový sen Ananasový sen

Ananasový sen

Složení kytice:
Jahody, ananas, hroznové víno, kiwi, čokoláda hořká Callebaut,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
25 cm
1,2 kg
999 Kč
28 cm
1,7 kg
1 399 Kč
30 cm
2,2 kg
1 749 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Ananasový sen

Ananasový sen je zcela jedlá ovocná kytice plná vitamínů, vytvořená z ananasu, sladkého melounu kantalup, hroznů a lahodné čokolády. Ovocné kytice Frutiko splní Vaše vysoké nároky na originální a stylový dárek pro Vaše nejdražší a stejně tak tato kytice Ananasový sen. Recept na netradiční dárek vhodný pro každou příležitost se ukrývá především v originálním nápadu, jímž květiny a bonboniéry z čerstvého ovoce bezesporu jsou.

Těm, kteří mají rádi sladký ananas zachutná nejen Ananasový sen, ale také kytice Kokosový sníh, kde jsou ananasové kytičky a kousky šťavnatých jablíček namočeny do bílé belgické čokolády namočené v kokosu. Tato kombinace se může zdát na první pohled zvláštní, ale kdo jednou ochutná, okamžitě pochopí, že to je bezkonkurenční spojení chutí!

Dezert ananasový sen, recept na ananasové řezy

Zatímco náš Ananasový sen je kytice z ovoce, na internetu a v pořadu prostřeno se proslavil dezert ananasový sen, což jsou jednoduché řezy vytvořené ušleháním pomazánkového másla, cukru, pudinkového prášku a vanilkového cukru. Tento krém se natře na vychladlou buchtu a pocáká čokoládou. Narozdíl od tohoto dezertu jsou ovocné kytice bezlepkové, s malým množstvím cukru v kvalitní belgické čokoládě.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Katka Petrošová

Veliká spokojenost a ohromná dobrota, kombinace ananasu s čokoládou je skvělá!