Puget oranžových tulipánů

Hodnocení:

Složení: Tulipány, Solidago

Velikost: Průměr Výška Cena
20 cm 30 cm 629 Kč
25 cm 30 cm 939 Kč
30 cm 30 cm 1 149 Kč

Tulipány oranžové barvy

Mezi první jarní kytky patří mimo narcis, sněženky, bledule a krokusy také tulipány. Rozkvetlé tulipány v Holandsku symbolizují začátek jara otevírají jarní tulipánovou sezonu. Holandské tulipány kvetou přibližně od konce března do konce května. Čerstvé tulipány z Holandska putují do celého světa a výjimkou není ani Praha. Tulipány vážeme do kytice tulipánů i do flowerboxů - květinové krabice tulipánů. Tyto oranžové tulipány v pugétu zdobí zlatobýl (latinsky solidago) a věnec z proutí. Jak dlouho vydrží tulipány ve váze? Pokud je dáte na světlé místo pokojové teploty, které není na přímém slunci, pravidelně jim vyměníte vodu a ostříháte stonky, vydrží tulipány čerstvé i dva týdny.

Význam květin oranžové tulipány

Oranžová barva květin přináší stejně jako žlutá barva pozitivní energii a radost. Symbolizuje veselý a optimistický přístup. Oranžové a žluté květiny příjemce potěší a zlepší mu náladu. Obrázky a fotografie květin žluté a oranžové barvy dávají interiéru pozitivní náboj. Tulipány znamenají upřímnost, lásku i nadšení. Tulipány je vhodné darovat z lásky ale i jako poděkování či jen tak. Tyto jarní květiny miluje každý, jsou decentní, elegantní a jemné. Oranžově kvetoucí rostliny a oranžové květiny jsou někdy spojovány s dušičkami a Halloweenem a jsou používány i jako smuteční květiny.

Uchovávejte v pokojové teplotě, nedávejte na teplé místo a sluneční záření. Jednou za 2/3 dny vyměňte vodu a ostřihněte stonky.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Zdravý zob

Zdravý zob

889 Kč

Jarní muffiny

Jarní muffiny

369 Kčod 339 Kč

Rozkvetlá louka

Rozkvetlá louka

od 839 Kč

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti