Registrace

Kytice tulipánů
Kytice tulipánů Kytice tulipánů Kytice tulipánů Kytice tulipánů Kytice tulipánů

Kytice tulipánů

Složení kytice:
Jablka Granny Smith, Jahody, Pomeranče, Ananas, Hrozno,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
30 cm
1,2 kg
849 Kč
32 cm
1,9 kg
1 149 Kč
35 cm
2,5 kg
1 399 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Kytice tulipánů

Kytice tulipánů Vás zavede do ovocného ráje. Netradiční Kytice z tulipánů vytvořená z čerstvého ovoce zpestří jakoukoliv oslavu či jinou společenskou událost. Tento druh květiny z ovoce se skládá z ananasu vykrojeného do tvaru tulipánů, sladkých hroznů, pomeračů, jahod, zelených jablek a kiwi. Pokud má Vaše milá ráda květiny-tulipány,kytice z tulipánů z ovoce jí udělá radost dvojnásob. Tulipánová kytice z čerstvého ovoce je tím pravým dárkem k výročí, svátku či narozeninám a předčí klasický puget květin tulipánů.

Nemáte rádi tulipány, ale růže?! Pro milovnice a milovníky růží nabízíme také ovocnou kytici z růží, která jistě nezvadne tak jako ta pravá. A pokud chcete darovat kytici, ale zároveň taky něco ochutnat, objednejte si společně s Kyticí tulipánů  třeba nějakou ovocnou bonboniéru i pro sebe. Bude to vždy  za jedno poštovné a to už minimálně stojí za zvážení :)

žádné

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Jana Hvozdová

Miluji tulipány a kytici tulipánů dostávám každý rok od manžela k výročí svatby. Tento rok mě vyrazil dech, tahle kytice tulipánů se dá totiž jíst. Prostě nádhera! Jana