Čokoládový tulipán

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Kiwi, Meloun medový, Jablka, Bílá čokoláda, Mléčná čokoláda, Meloun kantalupe, Čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
30 cm 1.20 kg 999 Kč
32 cm 1.80 kg 1 469 Kč
35 cm 2.20 kg 1 839 Kč

Kytice Čokoládový tulipán

Čokoládová kytice tulipánů potěší všechny Vaše smysly.Kombinace čerstvého ovoce a pravé belgická čokolády udělají z jedlé kytice nezapomenutelný zážitek. Tulipány patří neodmyslitelně k jaru. Ale vy si je můžete užít po celý rok a ještě originálním způsobem. Netradiční čokoládová kytice je vytvořená z ananasu ve tvaru tulipánů, jablek Granny Smith, jahod, pomerančů, kiwi, banánů a hroznového vína. Udělejte radost například k výročí, k narozeninám, nebo jen tak pro radost.

Nemáte rádi tulipány, ale růže?! Pro milovnice a milovníky růží nabízíme také ovocnou kytici z růží, která jistě nezvadne tak jako ta pravá. A pokud chcete darovat kytici, ale zároveň taky něco ochutnat, objednejte si společně s Kyticí tulipánů  třeba nějakou ovocnou bonboniéru i pro sebe. Bude to vždy za jedno poštovné a to už minimálně stojí za zvážení :)

mléko, sója

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Renata Břesková

24.01.2022

Doručeno, jak bylo domluveno, kytice udělala velkou radost, krásně naaranžované.

Jiřina

06.08.2021

Moc děkuji za vstřícné jednání a nakonec o doručení jak bylo domluveno. Opravdu moc chválím 100 % spokojenost,mohu jen doporučit. Děkuji vám.

Páslerová

06.08.2021

Velká spokojenost. Vše čerstvé a krásně naaranžované. Udělá vždy radost.

Blanka Jošková

06.08.2021

Vše klaplo , kytice byla doručena , líbila se, potěšila a chutnala ?

Klára Strejcová

05.08.2021

Hned na začátek musím pochválit profesionální služby doručení, kterými se může firma Fruitko pochlubit. Obdarovaná osoba byla s ovocnou kyticí spokojená a mile překvapená. Ovoce bylo velmi dobré a hlavně čerstvé. Na druhou stranu musím trochu vytknout tvar kytek z ananasu. Nejednalo se totiž o tvar tulipánů, jak mělo být podle názvu produktu (kytice čokoládový tulipán) a zároveň obrázku uvedeném na webu. Kvůli tvaru tulipánů jsem právě totiž původně zvolila danou kytici. Kromě této výchylky a ještě malé změně ovoce v kytici, jsem byla s objednávkou a službami spokojená. Mohu tedy jen doporučit.:)

Šárka Kulhavá

08.05.2019

Vše proběhlo dle objednávky, kytice byla "doladěna" extra čokoládovým ananasem + čokoládovým ovocem + bílou čokoládou. Objednávka byla vytvořena s předstihem a doručení proběhlo přesně dle pokynů. Obdarovaná byla nadšená a já spokojená. Mohu jedině doporučit :-)

Veronika Vochová

19.03.2018

Vše klaplo na jedničku, jak doručení, tak vzhled i skvělá chuť.
Jediné co bych vytkla, že v seznamu obsaženého ovoce je napsaný i pomeranč, který bohužel ale v této kytici nebyl. Jinak vše super.

Inna Široká

08.02.2018

Super dárek, který udělal velikou radost! Kytice byla opravdu nádherná a doručení proběhlo bez nejmenších problémů. Děkuji!!

Jana Trnková

08.02.2018

Děkuji za nádhernou ovocnou kytici, která byla čerstvá, voňavá a velmi chutná.-) Udělala radost nejen dcerce, ale nám všem. Ještě jednou děkuji za výborný nápad a krásný originální dárek.

Magda Mistrová

26.05.2017

Moc děkuji za originální dárek. Doručení klaplo přesně jak uvádíte, bez jakýchkoliv problémů. Měla jsem trochu obavy, objednávala jsem poprvé a to až do Vimperka. Super.

Eva Škulková

16.05.2017

S Vašimi ovocnými kytičkami jsem moc spokojená. Jsou úžasné. Dodání na adresu také funguje na jedničku.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti