Online květinářství Praha s rozvozem

Frutiko je spolehlivé květinářství online se širokou nabídkou květin, květinových boxů i netradičních klobásových či ovocných kytic. Zavážíme celou republiku, Prahu a okolí nonstop i o víkendu a svátcích.

  • Snadné objednání online nebo telefonicky 7 dní v týdnu
  • Doručení květin po Praze a okolí již za pár hodin od objednání
  • Cena dopravy po Praze je 179 Kč
  • Možnost vyzvednutí květin v našem květinářství v Čestlicích zdarma nebo na Praze 4 za 59 Kč
  • Dárkové balení s osobním vzkazem vytištěným do blahopřání ke každé objednávce
Online květinářství Praha s rozvozem

Oblíbené květiny, kytice a pugéty Praha

Darovat květinu je vždy dobrý nápad, hodí se ke každé příležitosti. Pokud si nevíte rady ohledně výběru květin pro konkrétní osobu a příležitost, rádi Vám poradíme. Máme květiny vhodné pro ženy i muže každého věku i postavení. Pro ženy volte kulaté pugéty, pro mladé dívky pestré barevné, starším ženám decentní. Na první rande doporučujeme jednu rudou růží. Kytice pro paní učitelku na konci školního roku by měla být větší a odrážet její věk a osobnost. Pro novopečenou maminku zvolte velkou kytici, klidně 100 růží. Ujistěte se však zda nemocnice povoluje květiny, pokud ne zvolte ovocnou kytici, která dodá ženě po porodu energii a vitamíny. Můžům vybírejte květiny vázané do výšky, nebo jedlé kytice z uzenin.

Flowerboxy - krabice květin Praha

Flowerbox je papírová krabice plná čerstvých krátce střižených květin. V Praze jsou flowerboxy a elegantní krabice s květinami velmi oblíbené. Výhodou kloboukových krabic plných květin je, že se dají kamkoli postavit bez vázy a velmi dobře vypadají. V Praze doručujeme květinové krabičky často do kanceláří, restaurací či barů.

Růže Praha

Ceny růží se v květinářstvích v Praze pohybují nad sto korun za růži. U nás najdete kvalitní čerstvé růže s velkými hlavami dovezené od dodavatelů z Holandska za cenu od 79 Kč za jednu růži, což je velmi levné. Růže i ostatní květiny doručujeme v Praze chlazené, balené v papíru s mašlí a blahopřáním.

Kvalitní květiny z Holandska

Proč je Frutiko nejlepší květinářství v Praze?

  • Široká nabídka - velkokvěté holandské růže, tulipány, karafiáty, gerbery, chrizantémy, slunečnice a další druhy řezaných i pokojových květin
  • Květiny od nás vydrží při správné péči až dva týdny
  • Květiny rozváží chladícími vozy sympatičtí kurýři
  • O průběhu objednávky a doručení vás informujeme SMSkou
  • Naše floristky vám rády pomohou s výběrem vhodné kytice osobně nebo skrze zákaznickou linku po telefonu
Kvalitní květiny z Holandska

Ovocné kytice Praha

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Jahodová kytice

Jahodová kytice

od 999 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Ananasový sen

Ananasový sen

od 1 049 Kč

Sladké překvapení

Sladké překvapení

od 1 149 Kč

Ovocné kytice jsou v Praze naprostým hitem. Dříve jsme kytice z ovoce doručovali pouze po Praze, obyvatelé Prahy tedy ovocné květiny Frutiko znají již více než deset let. Postupně jsme přidali doručení ovocných kytic nejen do okolí Prahy - Středočeského kraje, ale nakonec i po celé České republice díky přepravě ve speciálních chlazených termoboxech.

Ovocné bonboniéry

Ovocné bonboniéry jsou oblíbenou alternativou ke klasickým čokoládovým bonboniérám. V Praze doručujeme ovocné bonboniéry často jako dárek k narozeninám či jiné příležitosti. Oblíbené jsou jahody v belgické čokoládě i kombinace ovoce v čokoládě s malou flaškou šampusu nebo prosecca.

Slané klobásové kytice Praha

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Klobásová kytice

Klobásová kytice

od 1 099 Kč

Ohnivá kráska

Ohnivá kráska

od 1 099 Kč

Kytice k vínu

Kytice k vínu

od 1 099 Kč

Slané klobásové kytice jsou v Praze relativní novinkou. Vyrábíme a doručujeme je po Praze, okolí i celé České republice pár let a za tu dobu se staly populárním dárkem pro muže, například jako kytice pro šéfa nebo kolegu, doručovaná v Praze do práce.

Internetové květinářství v Praze

Provozovna netradičního květinářství Frutiko sídlí na kraji Prahy u výpadovky na Brno v Čestlicích - Průhonicích. Vážeme zde ovocné i klasické řezané kytice. Objednat můžete online nebo telefonicky předem a zde si hotovou kytici vyzvednout, nebo přijít bez objednání a kytici si nechat uvázat na počkání. Přijímáme karty i hotovost a zaparkujete pohodlně na parkovacích místech vyhrazených pro Frutiko.

Doručujeme po celé ČR. Cena pro rozvoz květin Praha a okolí je paušálně 179 Kč, tedy stejná pro městské části Praha 1 (Josefov, Staré i Nové město, Malá Strana, Hradčany), Praha 2 (Vinohrady, Vyšehrad, Nusle), Praha 3 (Žižkov), Praha 4 (Dvorce, Michle, Krč, Bráník, Podolí, Lhotka), Praha 5 (Smíchov, Radlice, Motol), Praha 6 (Dejvice, Břevnov, Bubeneč, Ruzyně), Praha 7 (Holešovice, Trója, Libeň), Praha 8 (Karlín, Bohnice, Kobylisy, Střížkov), Praha 9 (Vysočany, Prosek, Střížkov, Hloubětín, Kyje), Praha 10 (Strašnice, Vršovice, Hostivař, Malešice), Praha 11 (Chodov, Háje), Praha 12 (Modřany, Kamýk, Komořany, Libuš, Točná), Praha 13 (Stodůlky, Jinonice, Zličín) atd. Naše květiny kvalitou i vzhledem převýší populární pražské květinářství Belles Fleurs, Kytky od Pepy či online květinářství Florea.cz. Doručíme kamkoli ať je to park, restaurace, hlavní nádraží, škola či nemocnice.

Frutiko online květinářství doručuje květiny po celé republice například do měst:

Květinářství Brno Květinářství Ostrava květinářství Liberec květinářství Třebíč květinářství Jablonec nad Nisou květinářství Písek květinářství Kroměříž květinářství Plzeň květinářství Olomouc květinářství Příbram květinářství Vsetín květinářství Hradec Králové květinářství Ústí nad Labem květinářství České Budějovice květinářství Přerov květinářství Prostějov květinářství Znojmo květinářství Šumperk květinářství Uherské Hradiště květinářství Děčín květinářství Chomutov květinářství Lysá nad Labem květinářství Karviná květinářství Třinec květinářství Hodonín květinářství Havířov květinářství Havlíčkův Brod květinářství Cheb květinářství Kladno květinářství Most květinářství Tábor květinářství Český Těšín květinářství Frýdek Místek květinářství Břeclav květinářství Brandýs nad Labem květinářství Jihlava květinářství Kralupy nad Vltavou květinářství Orlová květinářství Litvínov květinářství Beroun květinářství Benešov květinářství Zlín květinářství Pardubice květinářství Český Brod květinářství Kolín květinářství Litoměřice květinářství Trutnov květinářství Opava květinářství Karlovy Vary květinářství Mladá Boleslav květinářství Česká Lípa

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti