Rozvoz květin Liberec

Ovocné kytice, bonboniéry, dorty i květiny doručíme čerstvé a chlazené v Liberci již zítra.

Jak funguje rozvoz?

  • Rozvoz zajišťuje kurýrní služba ve dnech úterý až pátek
  • Osobní vyzvednutí možné pouze v Praze či Brně
  • Objednávky vyrábíme v Praze večer před doručením
  • Doručujeme v průběhu dne 8:00 - 17:00
  • Objednávku je třeba zadat den předem do 15:00
  • V online objednávce zvolíte datum doručení, čas doručení vám ráno v den doručení pošleme v SMS
  • Rozvážíme chlazené, dárkově balené s blahopřáním
  • Cena doručení po Liberci a Libereckém kraji je 219 Kč
Rozvoz květin Liberec

Květiny a pugéty často doručované v Liberci

Naše online květinářství s rozvozem květin v Liberci a okolí doručuje krásné čerstvé květiny v top kvalitě po celé republice včetně Libereckého kraje. Cena za rozvoz kytice v Liberci je paušálně 219 Kč. Doručují sympatičtí kurýři ve všední dny od úterý do pátku v průběhu dne mezi 8. a 17. hodinou.

Krabice květin Liberec

Krabice květin doručují naši kurýři v Liberci a Libereckém kraji přímo k vám domů nebo na jakoukoli vámi uvedenou adresu v Liberci. Květiny v krabici vydrží při správné péči (umístit na světlé ne příliš teplé místo, zalévat obden) čerstvé až deset dnů. Krásné flowerboxy se v Liberci těší velké oblibě, flowerbox do Liberce doručujeme každý den.

Rozvoz růží v Liberci

Růže do Liberce vozíme čerstvé, chlazené a krásně dárkově zabalené. Rudé, modré, růžové či bílé růže v Liberci rozváží naši kurýři ve všední dny od úterý do pátku. Cena za růži je do sto korun za kus což je levné oproti cenám růží v libereckých květinářstvích.

Doručované tulipány do Liberce

Tulipány v Liberci doručujeme často, nejsou to ale celoroční květiny a jejich sezona trvá pouze tři měsíce od konce ledna do začátku května. Tulipány vydrží dlouho čerstvé a ve váze ještě povyrostou. Aby vám doma rostly a kvetly pomaleji, přidejte do vody pár kostek ledu.

Rozvoz ovocných kytic a bonboniér Liberec

Ananasový sen

Ananasový sen

od 1 049 Kč

Pro radost

Pro radost

od 939 Kč

Jahodové Trio

Jahodové Trio

od 459 Kč

Hodně zdraví

Hodně zdraví

od 1 039 Kč

Krása nebeská

Krása nebeská

od 1 099 Kč

Ovocná bomba

Ovocná bomba

od 1 469 Kč

Kytice z ovoce v Liberci doručují kurýři ve speciálních chladících termoboxech se suchým ledem a chladítky, takže vám ovocné kytice do Liberce dorazí čerstvé, v perfektní kvalitě. Ovocné kytice a bonboniéry Frutiko jsou vyrobené z čerstvého ovoce top kvality a belgické čokolády Callebaut. Do Liberce doručíme vše z naší nabídky, případně vyrobíme kytici na přání dle vašich požadavků.

Slané klobásové kytice

Klobásová kytice

Klobásová kytice

od 1 099 Kč

Ohnivá kráska

Ohnivá kráska

od 1 099 Kč

Kytice k vínu

Kytice k vínu

od 1 099 Kč

Box uzenin s pivem

Box uzenin s pivem

od 1 259 Kč

Kytice pro muže z klobás, uzenin a sýrů v Liberci rozváží naši kurýři v chladících termoboxech. Slané květiny s klobásou a salámem jsou v Liberci a okolí velmi oblíbeným dárkem.

Doručování květin, jedlých dárků a kytic z ovoce Liberec

Květiny v Liberci doručujeme čerstvé, chlazené, nepoškozené a dárkově zabalené. Ke každé objednávce přidáme zdarma blahopřání s vaším vzkazem pro příjemce vytištěným do přáníčka. Při uskutečnění online objednávky do 15:00 doručíme již následující den.

Rozvoz květin pro Liberec a Liberecký kraj zajišťuje stejně jako do ostatních měst ČR externí kurýrní služba ve všední dny úterý - pátek 8:00 a 17:00 za 219 Kč bez možnosti určení času doručení. Ráno v den doručení obdrží příjemce SMS s přibližným časem doručení. Telefonicky je možné řidiče kontaktovat a domluvit s ním přejezd na jinou adresu v rámci města Liberec.

Cena za rozvoz květin v Liberci je stejná pro všechny městské části - Staré Město (Liberec 1), Nové Město (Liberec 2), Jeřáb (Liberec 3), Perštýn (Liberec 4), Kristiánov (Liberec 5), Rochlice (Liberec 6), Horní Růžodol (Liberec 7), Dolní Hanychov (Liberec 8), Janův Důl (Liberec 9), Františkov (Liberec 10), Růžodol I (Liberec 11), Staré Pavlovice (Liberec 12), Nové Pavlovice (Liberec 13), Ruprechtice (Liberec 14), Horní Hanychov, Doubí, Hluboká, Horní Suchá, Karlinky, Kateřinky, Krásná Studánka, Kunratice, Machnín, Bedřichovka, Karlov pod Ještědem, Nové Pavlovice, Ostašov, Pilínkov, Radčice, Rudolfov, Starý Harcov, Nový Harcov, Vesec, Vratislavice nad Nisou. Rozvoz květin v Jablonci je za stejnou cenu.

Osobní odběr je možný pouze v Praze a Brně.

Platba je možná pouze bezhotovostně předem, hotovost při doručení ani osobním vyzvednutí nepřijímáme. Frutiko zajišťuje také rozvoz po Praze, Brně a celé České republice. Video z doručení si můžete přehrát na našem Youtube kanálu.

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti