Krabice růžových karafiátů

Hodnocení:

Složení: Frézie, Karafiáty, Eukalypt, Alstromerie, Trsové růže

Velikost: Cena
1 049 Kč

Luxusní bílá oválná krabice růžových karafiátů

Tato krabička květin obsahuje bílé karafiáty, růžové karafiáty, červené karafiáty, krémové trsové růže, frézie, alstromerie a eukalyptus. Tento romantický jemný mix květin udělá radost každé elegantní dámě. Jak dlouho vydrží karafiáty čerstvé záleží na péči o karafiáty. Stačí krabičku květin postavit na světlé místo, kde není příliš teplo a prudké slunce a dolévat vodu jednou za dva až tři dny - pak vydrží i dva týdny.

Karafiát, "Dianthus" neboli "Hvozdík" je po růži a tulipánech jednou z nejoblíbenějších květin a to především proto, že karafiáty dlouho vydrží a vyskytují se ve velmi široké paletě barev a velikostí - kromě klasických karafiátů existují i minikarafiáty a karafiáty v květináči. Co znamená darovat karafiáty? Karafiáty již dávno nejsou spojené jen s dárky k Mezinárodnímu dni žen, kdy tradice velela darovat k MDŽ jeden karafiát. Bílý a růžový karafiát symbolizuje čistotu a lásku. Význam karafiátů a ostatních květin popisujeme v článku květomluva.

Krabici barevných karafiátů doručíme kamkoli po ČR společně s blahopřáním s Vaším osobním vzkazem.

Dárková služba Frutiko nabízí kromě krásných a svěžích řezaných květin také květiny jedlé, jako například naše dortové či čokoládové kytice.

Jak se o květiny starat?

Květiny i květinové flowerboxy uchovávejte na světlém místě v pokojové teplotě. Nevystavujte je přílišnému teplu či slunci na okně či u topení. Květinám v pugétu vyměňujte vodu a stříhejte stonky jednou za dva až tři dny. Do flowerboxu přilévejte obden malé množství vody.

Jak dlouho květiny vydrží?

Květiny v pugétech i květinových boxech vydrží cca týden podle toho, jak se o ně budete starat.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti