Svatební hostina

Hodnocení:

Složení: Ananas, Hrozno, Jahody, Kiwi, Meloun medový, Meloun kantalupe, Pomeranč, Čokoláda, Bílá čokoláda, Tmavá čokoláda

Velikost: Výška Váha Cena
40 cm 5.00 kg 4 039 Kč

Svatební hostina

Svatební balíček Svatební hostina poslouží jako netradiční chutná dekorace a zároveň občerstvení z čerstvého ovoce na Vaši svatební hostinu, která se i díky ní stane nezapomenutelnou.

Svatební balíček se skládá z velké ovocné svatební kytice obsahující asi 5 kilogramů čerstvého ovoce a z jahod namočených v luxusní bílé a tmavé belgické v čokoládě, zdobených do podoby ženicha a nevěsty, což lze použít například jako Svatební výslužka. Svatební hostina od Frutiko čítá jednu extra velkou ovocnou kytici (XL) a 50 kousků ovoce v čokoládě a nasytí až 50 svatebních hostů. Tyto jahůdky lze po domluvě i doobjednat na neomezený počet kusů, přičemž Vám po mailu nebo telefonu stanovíme kalkulaci dle počtu.

Svatebčané i svatební hosté jistě tuto originální a lahodnou svatební dekoraci ocení. Balíček Svatební hostina může posloužit také jako originální svatební dar, stejně jako ostatní ovocné kytice určené jako svatební dekorace a občerstvení.

mléko, sója

Ananas, Hrozno, Jahody, Kiwi, Meloun medový, Meloun kantalupe, Pomeranč, Čokoláda - cukr, kakaové máslo, emulgátor: E322 SOJOVÝ lecitin, aroma, rostlinný tuk (palmová jádra, kokosový ořech), Bílá čokoláda - sušené MLÉKO, laktóza., Hořká čokoláda - kakaová hmota, odtučněné kakao, laktóza.

Jak produkty doručujete?

Všechny produkty dopravují po Praze a Středočeském kraji naši řidiči chladícími vozy. Do ostatních měst ČR je rozváží kurýrní služba Messenger v termoboxech se suchým ledem a chladítky.

Jak dlouho ovoce vydrží?

Ovocné kytice a bonboniéry je třeba spotřebovat do 24 hodin od doručení. Nesnědený zbytek vyjměte ze špejlí a obalu, vložte do uzavíratelné krabičky na jídlo a uchovejte v lednici. Zkonzumujte co nejdříve.

Hodnocení zákazníků

Karolina Šálková

06.08.2021

Objednávala jsem na vlastní svatbu. Vše proběhlo perfektně, předání do restaurace v den svatby, hosté byli spokojení, kytice se snědla bezezbytku. Jahodová bonboniéra také a druhou jsme si nechali na svatební noc k šampaňskému. Perfektní domluva ohledně alergie na kiwi a citrusy, vše bylo alternativně vyměněno k naší spokojenosti. Jsem pravidelným zákazníkem, nikdy jsem nebyla zklamána. Budu s radostí dál překvapovat okolí.

Helena Elmanova

06.08.2021

Objednávala jsem jako překvapeni pro novomanžele ,den před jejich svatbou!
Naprostá spokojenost od A az po Z.
Dle ohlasu, jelikož jsem se nezúčastnila svatby,byli všichni naprosto v soku,
překvapení a nadšení!
Frutiko me nikdy nezklamalo,vzdy tak jak se objedna ,tak se i stane! Spolehlivá firma,uzasna komunikace i po té, když z mé strany je něco nejasné, tak vzdy zavolají a upresní se objednávka!
Můžu Frutiko jen a jen doporučit!!

Radka Janúšková

08.02.2018

Kytice byla nádherným zpestřením svatební tabule. Hosté ji obdivovali a snědla se do posledního kousku. Všem chutnala. Doprava na místo konání byla bez problémů. Vše, co jsem si u Frutika objednala došlo v perfektním stavu a bylo úplně čerstvé. Kdo váhá, jestli si má kytici objednat, tak se nemusí bát. My jsme byli velice spokojeni.

Petra Divišová

17.05.2017

Tuto nádhernou kytici jsme si objednali na svatbu a byli jsem nadšení. Kytice vypadala na svatebním stole božsky. Dlouho jsem přemýšlela čím nahradím svatební dort, který nemám ráda a chtěla jsem něco originálního. Jsem velice ráda, že jsem Vás na internetu vyhledala a osvěžila náš svatební stůl touto úžasnou kyticí.

Jana Bendl

16.05.2017

Objednávali jsme den před svatbou,všichni svatebčané nadšení,krásné provedení,ovoce úžasné a i přes spoustu svatebních dobrot přišla opravdu k chuti...děkujeme za perfektní a rychlý servis můžeme všem jen doporučit,je to netradiční a příjemné zpestření

Podobné výrobky

Vánoční přání

Vánoční přání

od 1 469 Kč

Svatební kytice

Svatební kytice

od 1 959 Kč

Přání k svátku

Přání k svátku

od 1 389 Kč

Luxusní jahody

Luxusní jahody

od 1 439 Kč

Nejčastěji dohromady zakoupené

Wau efekt

skvělý moment překvapení a nadšení při předání dárku

Originální

zdravý a zároveň univerzální dárek pro každého

TOP kvalita

surovin, ovoce a čokolády, ruční výroba

100% čerstvost

kytice jsou vyráběny těsně před předáním a doručovány chlazené

Skvělý servis

spokojenost zákazníka na 1. místě, garance spokojenosti