Registrace

Svatební hostina
Svatební hostina Svatební hostina Svatební hostina Svatební hostina Svatební hostina

Svatební hostina

Složení kytice:
Ovocná kytice XL 5 Kg: Jahody, Kiwi, Meloun kantalup, Hrozno, Ananas, Meloun cukrový, Pomeranč, Čokoláda bílá, Tmavá čokoláda, Salát, 25 jahod ženich, 25 jahod nevěsta,


Velikosti:
Výška:
Váha:
Cena:
40 cm
5,0 kg
3 499 Kč


Hodnocení produktu rating rating rating rating rating
 
 

Bezpečná platba

Profesionální kurýři

100% čerstvost

Garance spokojenosti
Jak probíhá doručení

Svatební hostina

Svatební balíček Svatební hostina poslouží jako netradiční chutná dekorace a zároveň občerstvení z čerstvého ovoce na Vaši svatební hostinu, která se i díky ní stane nezapomenutelnou.

Svatební balíček se skládá z velké ovocné svatební kytice obsahující asi 5 kilogramů čerstvého ovoce a z jahod namočených v luxusní bílé a tmavé belgické v čokoládě, zdobených do podoby ženicha a nevěsty, což lze použít například jako Svatební výslužka. Svatební hostina od Frutiko čítá jednu extra velkou ovocnou kytici (XL) a 50 kousků ovoce v čokoládě a nasytí až 50 svatebních hostů. Tyto jahůdky lze po domluvě i doobjednat na neomezený počet kusů, přičemž Vám po mailu nebo telefonu stanovíme kalkulaci dle počtu.

Svatebčané i svatební hosté jistě tuto originální a lahodnou svatební dekoraci ocení. Balíček Svatební hostina může posloužit také jako originální svatební dar, stejně jako ostatní ovocné kytice určené jako svatební dekorace a občerstvení.

mléko, sója

Hodnocení produktu

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

placeholder

Jana Bendl

Objednávali jsme den před svatbou,všichni svatebčané nadšení,krásné provedení,ovoce úžasné a i přes spoustu svatebních dobrot přišla opravdu k chuti...děkujeme za perfektní a rychlý servis můžeme všem jen doporučit,je to netradiční a příjemné zpestření